Nasza strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem

Użyj Narzędzi Bulldogjob do budowania wizerunku najlepszego pracodawcy IT

Chcesz by Twoja firmy była dobrym miejscem do rozwoju kariery? Pokaż, co ważnego się w niej dzieje, jakich technologii używacie, a przede wszystkim pochwal się sukcesami!

Dajemy Ci 5 narzędzi.

1Profil Pracodawcy

Utworzenie tego narzędzia jest bezpłatne. Jest to „techniczna wizytówka” firmy, widoczna dla wszystkich użytkowników portalu, w tym Twoich potencjalnych pracowników. W tym profilu wymieniasz m. in. technologie „mile widziane” w Twojej firmie – po nich łatwiej znajdzie Cię przyszły pracownik.
Zobacz Profile Pracodawców.

Narzedzia bulldogjob profil pracodawcy

2Specjalistyczna Oferta Pracy

Umieszczając takie oferty pokazujesz techniczną stronę swojej firmy. Przygotowaliśmy formularze dostosowane do technicznej specyfiki pracy na różnych stanowiskach.
Zobacz Oferty Pracy.

Narzedzia bulldogjob specjalistyczna oferta

3Wyróżnik

Narzędzie, które wyróżnia Twoją ofertę pracy, graficznie ale przede wszystkim konkretną treścią (faktem) dotyczącą technicznej strony Twojej firmy.
Zobacz wyróżnione Oferty.

Narzedzia bulldogjob wyroznik

4Artykuł

Użyj ich do pokazania potencjalnym, ale też obecnym pracownikom, nad czym pracujecie, co już zrobiliście. Jak rozwiązaliście konkretne techniczne problemy. Ważne żeby mówić technicznym językiem o technicznych rzeczach.
Zobacz Artykuły.

Narzedzia bulldogjob artykul

5Opinia o Interview

Działania związane z pozyskiwaniem pracowników, możesz przenieść do Twojej firmy. Służą do tego bezpłatne Opinie o Interview. Zachęć swoich pracowników, aby opisali proces rekrutacji. Niech staną się ambasadorami Twojej firmy i dzielą się swoimi doświadczeniami. Bezpośrednia opinia uczestnika interview, jest najlepszą rekomendacją.
Zobacz Opinie o Interview.

Narzedzia bulldogjob opinia o interview