1.03.20212 min

Women Techstyle Online: Algorytmy pojawiające się na rozmowach i jak je rozwiązywać

Weź udział w kolejnej edycji wydarzenia Women TechStyle Online #4, przeznaczonej dla kobiety w polskiej branży IT i nowych technologii.

Women Techstyle Online: Algorytmy pojawiające się na rozmowach i jak je rozwiązywać

Zapraszamy wzięcia udział w kolejnej już edycji wydarzenia Women TechStyle Online #4, przeznaczonej dla kobiety w polskiej branży IT i nowych technologii. Panowie są również bardzo mile widziani. Wydarzenie online odbędzie się 1 marca  2021 roku o godzinie 18:30.

Głównym jego cele  jest wymiana wiedzy oraz pomoc w rozwoju kompetencji zawodowych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja, pod tym linkiem.

Podczas wydarzenia uczestnicy usłyszą jedną prezentację merytoryczna oraz panel pytań i odpowiedzi, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania prelegentce.


Agenda

➡ 18:30 - Start prezentacji: Przykłady algorytmów pojawiających się na rozmowach rekrutacyjnych oraz jak je rozwiązywać - Jadwiga Pokorska

➡ Q&A - Pytania do prelegentki


Opis prelegentki

Jadwiga Pokorska - były Googler, obecnie programistka w TietoEVRY w obszarze Automotive & Smart Devices oraz juror Olimpiady Informatycznej i Olimpiady Informatycznej Juniorów. Hobbystycznie nauczyciel algorytmiki oraz fan akrobatyki na trampolinach.

TietoEVRY jest wiodącą w Europie Północnej firmą informatyczną świadczącą usługi w zakresie budowy i rozwoju zaawansowanych systemów informatycznych z wykorzystaniem najnowszych technologii. Początki firmy sięgają roku 1968. W ciągu kilkunastu lat, z głównej siedziby w Helsinkach, firma rozszerzyła swoją działalność otwierając jednostki w ponad 20 krajach świata.

Polski oddział firmy TietoEVRY został otwarty w 2006 r. Aktualnie oddziały firmy znajdują się w Szczecinie, Wrocławiu i Krakowie. Wśród klientów firmy są zarówno przedstawiciele sektora prywatnego, jak i publicznego.

Realizujemy różnorodne projekty dla obszarów: Automotive & Smart Devices, Radio, Healthcare & Welfare, Cloud & Infrastructure oraz Digital Experience. Naszą największą wartością są nasi Pracownicy. Dbamy o work-life balance, cenimy różnorodność, szczerość i elastyczne podejście. 


Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji i uczestnictwa w wydarzeniu online.

<p>Loading...</p>