19.02.20202 min
Bulldogjob

Bulldogjob

,,U mnie działa" po raz drugi

Weź udział w drugim spotkaniu z cyklu "U mnie działa", które łączy specjalistów IT z osobami z branży HR.

,,U mnie działa" po raz drugi

Jeśli chcesz spotkać się z prawdziwymi autorytetami HR i IT i w luźnej atmosferze poznać tajniki agile w zarządzaniu budżetem EB lub w rekrutacji w IT, to… zarejestruj się już dziś na kolejne spotkanie "U mnie działa". Link do rejestracji  TUTAJ. 

Tym razem w środę 26 lutego, w przestrzeni Mindspace spotkamy się, żeby porozmawiać o "Agile w HR. i Employer brandingu" ?


To już drugie spotkanie z cyklu "U mnie działa", skierowanie do społeczności HR oraz specjalistów IT, biorących udział w procesach rekrutacyjnych. Swoim doświadczeniem i wiedzą podzielą się eksperci, których zaprosiliśmy do udziału w drugiej edycji "U mnie działa":

Kinga Makowska - ekspert EB, badacz i strateg. Pracowała z największymi markami pracodawców Polsce, tworząc strategie kompleksowe i projektując doświadczenia kandydatów i pracowników. Edukuje branżę HR i EB, wprowadzając metodologie i innowacje ze świata marketingu, analityki i IT. W swojej pracy łączy zwinne zarządzanie projektami z podejściem opartym na twardych danych.

Cezary Mielnicki - Agile Coach / Chief Scrum Master / RTE. Zajmuje się wdrażaniem i rozwijaniem podejścia zwinnego w organizacji. W przeszłości Javowiec, Androidowiec i Release Manager. Inżynierię we krwi i psychologię w sercu wykorzystuję jako główny napęd dla moich działań :)

Mateusz Żeromski - Trener, praktyk, praktyk biznesu, od roku 2000 w branży IT, brał udział w ponad 10 startupach – od webmastera do prezesa firmy oraz inwestora. Wierzy w to, że XXI wiek należy do samoorganizujących się zespołów, w których każdy czuje się dobrze, członkowie pracują wydajnie i nie są potrzebne zewnętrzne motywatory, a zasady Scrum i wartości Agile są pewną drogą do zbudowania skutecznego i efektywnego zespołu.

Pomysłodawca społeczności ScrumWarsaw, czyli meetupów, które zrzeszają bardzo dużą grupę ludzi zainteresowanych metodologiami zwinnymi. Autor darmowej platformy e-learningowej Scrum24.pl i Agile5.pl. Twórca Akademii Scrum czyli licznych warsztatów  z tematyki Scrum, Agile czy budowania zespołu. Autor książki “Budowanie zespołu. Młotek Scrum Mastera”.


Bądźcie z nami!


Wstęp darmowy, luźna atmosfera, bar piwny oraz przekąski - także vege :)

Ilość miejsc ograniczona!


Agenda spotkania

Start godz. 18.30.

  • 18.45 - powitanie gości, przedstawienie tematu eventu oraz prelegentów - Katarzyna Bielecka, Bulldogjob.pl

  • 18.45 - 19.05 - Kinga Makowska - "Agile w zarządzaniu budżetem EB" - 10-15 minut, dyskusja, pytania

  • 19.20 - 19.40 - Cezary Mielnicki - "Rekrutacja wg. headcountu a zespoły samoorganizujące" - 10-15 minut, dyskusja, pytania 

  • 19.55 - 20.15 - Mateusz Żeromski - "Scrum jest ... Kobietą!"- 10 -15 minut, dyskusja, pytania

  • 20.30 - koniec prelekcji, podziękowania dla prelegentów

  • 20.30 - bar, networking,

  • 21.00 - zakończenie

<p>Loading...</p>