21.08.20182 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Stwórz produkt, który łączy ludzi | Panel dyskusyjny

Panel dyskusyjny Warsaw Tech Talks z praktykami rozwoju produktów - już 22 sierpnia 2018.

Stwórz produkt, który łączy ludzi | Panel dyskusyjny

Masz pomysł na własny produkt i chcesz wiedzieć więcej o różnych sposobach finansowania? Własny produkt masz już gotowy, ale nie masz pojęcia jak sprawić, by był dochodowy? Panel dyskusyjny Stwórz produkt, który łączy ludzi skupi się na tych i wielu innych zagadnieniach. Eksperci podzielą się swoim doświadczeniem dotyczącym rozwoju produktu, który daje użytkownikowi wartość i celuje w jego realne potrzeby. Wśród nich będzie reprezentacja z Bulldogjob: Piotr Lemieszek - Head of Growth, odpowiedzialny za wykładniczy wzrost naszej platformy. Po meetupie będziecie mogli porozmawiać z prelegentami o swoich pomysłach! 

Prelegenci


Piotr Lemieszek
pełni rolę Head of Growth w Bulldogjob. Z zawodu psycholog, z wyboru fachowiec od rozwoju firm. Od ponad pięciu lat związany z branżą HR Tech. Specjalizuje się w planowaniu strategii digital oraz zarządzaniu projektami internetowymi, również na poziomie biznesowym. Współtwórca wielokrotnie wyróżnionej kampanii marketingu rekrutacyjnego superpraca.it oraz pierwszej w Polsce aplikacji mobilnej do łączenia pracowników i pracodawców w branży IT. Autor wielu publikacji na temat zarządzania marką pracodawcy i rekrutacji IT. Na co dzień styka się z problemami przedsiębiorców i pomaga promować ich produkty. 


Jacek Piórkowski
- Scrum Master i Agile Coach zafascynowany zwinnością. Obecnie pracuje jako konsultant, ucząc klientów wykorzystywać potencjał Scruma do rozwoju produktów, które są uwielbiane przez użytkowników. Prywatnie podróżnik oraz fan fantastyki.


Radosław Wosik
- z zawodu programista, a w praktyce Chief Operating Officer. Kilka lat temu zaczynał od produkcji koparek do kryptowalut, potem próbowal swoich sił w Cisco, następnie wspierał cały dział IT w holenderskiej firmie energetycznej. Po doświadczeniach w korporacji postanowił gonić za swoimi marzeniami. Aktualnie jest współzałożycielem Appstronauts - firmy, która tworzy software dla startupów z polski oraz zagranicy. Prywatnie zapalony muzyk i motocyklista.


Czas i miejsce

22 sierpnia 2018 (środa), godz. 18:00

Ul. Krakowskie Przedmieście 24
Budynek Zarządu Samorządu Studentów UW
sala nr 200

Zapisy

Zapisy poprzez stronę meetup.com.

<p>Loading...</p>