17.02.20212 min
Redakcja Bulldogjob

Redakcja Bulldogjob

Ruszył projekt dla kobiet - Let's solve IT

Weź udział w projekcie Let's solve IT i skorzystaj z bezpłatnych konsultacji, które pomogą rozwiązać Ci Twoje problemy związane z IT oraz nowymi technologiami!

Ruszył projekt dla kobiet - Let's solve IT

Stowarzyszenie Women in Technology Poland rozpoczyna realizację projektu Let’s solve IT, którego celem jest pomoc w pokonywaniu wyzwań i rozwiązywaniu problemów kobiet skupionych wokół świata IT, nowych technologii i pokrewnych.

Pewnie znasz to uczucie: jedno słowo, czyjaś pomocna dłoń, jakaś wskazówka, która prowadzi do przełomu. Coś, co ma znaczenie, co pozwoli Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie i da Ci poczucie kontroli. To magia współpracy z innymi i budowania mostów między ludźmi. To coś, dzięki czemu jesteśmy niepokonani. Właśnie po to został stworzony projekt Let’s Solve IT.

Projekt skupia sieć Ekspertów z obszaru IT i nowych technologii dzielących się doświadczeniem i wiedzą podczas krótkich sesji online. Zachęcamy do dołączenia do bezpłatnego programu, dzięki któremu z wspólnie z doświadczonym specjalistą znajdzie się rozwiązanie dla problemu z obszaru IT & tech podczas konsultacji on-line. 

Społeczność Women In Technology wierzy, że w trudnym czasie epidemii taki sposób szybkiego kontaktu i wsparcia kobiet w zdobywaniu i poszerzaniu swojej wiedzy, może okazać się najskuteczniejszy, a być może także jedynym z możliwych.


Do kogo skierowany jest program?

Grupą docelową są Kobiety zainteresowane branżą IT, technologiczną i pokrewnymi oraz napotykające problemy na drodze dalszego rozwoju.


Jak wziąć udział w programie?

Należy zarejestrować się przez specjalny formularz dostępny na stronie letssolveit.pl, a następnie po otrzymaniu linka do ekspertów z danej dziedziny - umówić się na spotkanie przez platformę Calendly.


Kiedy rozpocznie się program?

Program rozpoczął się 15 lutego i będzie trwał 4 pełne tygodnie. Zapisy zostały uruchomione 13 lutego i będą trwały do 14 marca, jednak trzeba pamiętać, że ten, kto szybciej zapisze się do programu, będzie miał większe szanse na wolne terminy na konsultacje online z wybranym Ekspertem w danej dziedzinie.


Co można zyskać biorąc udział w programie?

Efektem konsultacji z ekspertem będzie rozwianie wątpliwości i rozwiązanie problemu, z którym zetknęła się uczestniczka. Dzięki programowi wyzwanie, z którym przybędzie, nie będzie już “nierozwiązywalne”, a podobne problemy w przyszłości będzie mogła ona rozwiązać już samodzielnie. 


Zachęcamy do udziału w programie!

Do dyspozycji czeka 60 Ekspertów z ponad 50 specjalizacji. Konsultacje są bezpłatne i będą trwały po 30 minut. Dzięki formule online - miejsce nie ma znaczenia, liczy się tylko chęć do współpracy. 

Opisy specjalizacji ekspertów oraz lista obszarów wsparcia dostępne są również na stronie letssolveit.pl.

<p>Loading...</p>