14.08.20182 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Remote. Pracuj zdalnie, biuro jest zbędne

Audiobook autorstwa założyciela pionierskiej firmy IT 37signals oraz twórcy Ruby on Rails wprowadzi Cię w świat pracy zdalnej.

Remote. Pracuj zdalnie, biuro jest zbędne

Praca zdalna to z pewnością obietnica przyszłości. Dynamiczny rozwój technologii pozwala coraz większej liczbie firm na rezygnację z tradycyjnych biur. Do wdrożenia takiego modelu zatrudnienia - jak do każdej większej zmiany - musi się jednak odpowiednio przygotować zarówno pracownik, jak i pracodawca. Od 23 lipca można to zrobić z audiobookiem „Remote. Pracuj zdalnie, biuro jest zbędne”.

Wyniki badań wyraźnie pokazują, że dojazdy do pracy wiążą się ze zwiększonym ryzykiem otyłości, powodują bezsenność, wywołują stres, ból szyi i pleców, podnoszą ciśnienie krwi i przyczyniają się do wielu chorób z tym związanych, takich jak wady serca czy depresje. Ale także... zwiększają ryzyko rozwodu. (...) Załóżmy, że każdego ranka spędzasz około 30 minut w samochodzie, dojeżdżając do pracy w godzinach szczytu, a kolejne 15 zajmuje Ci dotarcie do samochodu i później do biura. Dziennie poświęcasz na to 1,5 godziny. Tygodniowo jest to już 7,5 godziny, a w skali roku daje to wartość między 300, a 400 godzin. (...) Wyobraź sobie, co mógłbyś zrobić, gdybyś miał do dyspozycji dodatkowe 400 godzin rocznie!


- fragment audiobooka pełnego praktycznych porad. Dzięki niemu dowiesz się, jak zabrać się za pracę zdalną, jakie zalety i wady wiążą się z tym modelem pracy, jak wyznaczyć sobie granicę pomiędzy obowiązkami zawodowymi, a życiem prywatnym oraz jak jak zarządzać pracownikami zdalnymi.

W świecie jutra nie będzie biur!

O autorach


Jason Fried

Jest założycielem firmy 37signals, która zajmuje się tworzeniem oprogramowania charakteryzującego się prostotą i pomysłowymi rozwiązaniami. Jest wizjonerem, często zabiera głos na tematy związane z przedsiębiorczością, zarządzaniem, projektowaniem i programowaniem.

David Heinemeier Hansson

Programista i twórca frameworka Ruby on Rails. Aktywnie działa w 37signals. W 2005 roku został nagrodzony przez Google tytułem Best Hacker of The Year. Od kilku lat startuje w wyścigach samochodowych, również w 24-godzinnym wyścigu Le Mans.

Audiobook dostępny w sprzedaży nahttps://ebookpoint.pl/go-remote

<p>Loading...</p>