3.03.20202 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Poznaj Agile i Scrum od podstaw!

Przyjdź na szkolenie Mateusza Żeromskiego i naucz się o Agile i Scrum od podstaw.

Poznaj Agile i Scrum od podstaw!

Chcesz się dowiedzieć, jak metodyki zwinne mogą pomóc Ci w codziennej pracy? Wpadaj na szkolenie Mateusza Żeromskiego i naucz się o Agile i Scrum od absolutnych podstaw!Kiedy?
7 - 8 Marca

Gdzie? GrowSPACE, ul. Tenisowa 8, Warszawa

Cena? 999 PLN za dwa dni (w cenie przerwy kawowe, lunch i Certyfikat by AkademiaScrum)

Jak mogę kupić bilet? Bilety na wydarzenie można nabywać tutaj

Ile trwa szkolenie? Dwa dni, od 9 do 17

Kto może wziąć udział w szkoleniu?

Warsztaty są adresowane do wszystkich tych, którzy chcą pracować w Scrum&Agile, ale nie wiedzą skąd się o tym dowiedzieć, ponieważ, na przykład, firma nie zapewnia takiego szkolenia. Zapraszamy również osoby, które już trochę wiedzą, ale pragną dowiedzieć się o Scrum i Agile więcej, oraz tych, którzy pracują w dynamicznym środowisku, ale chcą usprawnić swój zakres obowiązków stosując metodologie zwinne. 

Co Ci to da?

Dzięki warsztatom, dowiesz się o metodach skutecznej pracy iteracyjnej, poznasz metodyki zwinne w prostej formie oraz potrzebne narzędzia do zastosowania Scrum. Ogólnie rzecz biorąc, dowiesz się jak myśleć w zwinny sposób i jak aplikować to w pracy zespołowej. 

Co będzie się działo?

Uczestnicy warsztatów będą również mogli wziąć udział w zajęciach praktycznych, budowaniu zespołu oraz rozwiązywać zadania i zagadki zespołowe. Co więcej, będzie można dowiedzieć się, czy Agile można zastosować wszędzie, czy cała firma musi być zwinna, co daje Scrum i wiele więcej. 

Kompletna agenda znajduje się na stronie AkademiaScrum

W razie pytań piszcie lub dzwońcie do Gabrieli Rybińskiej z Bullgojob.
Telefon: 506 383 968
Email: [email protected]

Czekamy na Was już 7 Marca!

<p>Loading...</p>