18.11.20203 min
Bulldogjob

Bulldogjob

POZITIVE TECHNOLOGIES 2020 z platformą wymiany wiedzy

Weź udział w poznańskiej konferencji POZITIVE TECHNOLOGIES 2020 - platformie wymiany wiedzy i doświadczeń najlepszych specjalistów IT.

POZITIVE TECHNOLOGIES 2020 z platformą wymiany wiedzy

Już w najbliższy czwartek, 19 listopada, o godz. 9:00 wystartuje tegoroczna edycja konferencji POZITIVE TECHNOLOGIES, organizowana przez Miasto Poznań i wspierana przez lokalnych liderów sektora IT, tym razem pod hasłem „Miasto biznesu i technologii”. Swój udział w wydarzeniu potwierdziło dotychczas niemal 600 specjalistów z całej Polski. Przez cały dzień czekać będą na nich interaktywne prelekcje ponad 40 ekspertów, ciekawe debaty oraz wirtualna strefa Expo ze stoiskami partnerów wydarzenia. Rejestracja wciąż trwa. Bezpłatne bilety i program konferencji dostępne są tutaj

Program tegorocznej edycji konferencji POZITIVE TECHNOLOGIES jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych specjalistów IT. Celem rady programowej i organizatorów konferencji było stworzenie merytorycznego wydarzenia, przyciągającego najlepszych rynkowych ekspertów, chcących podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami ze specjalistami rozwijającymi swoją karierę zawodową w obszarze nowych technologii.

Konferencja zapewnia dostęp do aktualnych trendów i wiedzy, przekazywanej przez praktyków pracujących dla rynkowych liderów w kraju i zagranicą. Wirtualny charakter wydarzenia pozwala na jeszcze szersze dotarcie do potencjalnych uczestników konferencji i promocję miasta Poznania jako atrakcyjnego ośrodka technologicznego, zapewniającego możliwości rozwoju zawodowego i biznesowego. 

4 ścieżki tematyczne, ponad 40 e-prelekcji 

W tym roku uczestnicy konferencji mogą wziąć udział w interaktywnych wykładach odbywających się równolegle w ramach 4 ścieżek tematycznych: GrunSec (Security), Jeżyce++ (Full Stack), PiątkOps (DevOps) i WilData (Big Data, AI, Machine Learning). Planując tegoroczną edycję konferencji POZITIVE TECHNOLOGIES chcieliśmy podkreślić ścisły związek miasta Poznania z nowymi technologiami. Właśnie dlatego nazwy poszczególnych ścieżek tematycznych inspirowane są nazwami poznańskich dzielnic.

– zapowiada Katarzyna Sobocińska, Zastępczyni Dyrektora Biura Obsługi Inwestorów Miasta Poznania. 

Dodatkowo, na Scenie Głównej wydarzenia, zorganizowane zostaną m.in. 2 debaty z udziałem zaproszonych ekspertów – reprezentantów samorządu, środowiska biznesowego i pracowników akademickich. Poprowadzi je Wiktor Doktór – prezes Pro Progressio. 

W agendzie POZITIVE TECHNOLOGIES 2020 znalazło się ponad 40 prezentacji i wykładów. Wygłoszą je znani w środowisku praktycy biznesu i eksperci technologiczni. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.:

  • Andre Kovac– niezależny inżynier oprogramowania, trener technologii i ekspert w dziedzinie uczenia maszynowego oraz cieszący się dużą popularnością
  • Sławomir Sobótka– właściciel Bottega IT Minds, zrzeszającej 60 ekspertów technicznych, posiadający 17-letnie doświadczenie w pracy w branży IT.
  • Piotr Beńke - CTO w IBM na Polskę i kraje bałtyckie, odpowiedzialny za strategię w obszarze technologii i rozwój zespołów technicznych. 


Uczestnicy wezmą także udział w emisji specjalnego odcinka live autorskiego podcastu „Piątki po deployu”, przygotowanego przez Miłosza Kusiciela i Mateusza Anioła z Merixstudio. 

Poznań to silny ośrodek technologiczny na mapie Polski. Cieszymy się, że wspólnie z naszymi partnerami możemy po raz kolejny zgromadzić najlepszych ekspertów i przyciągnąć do naszego miasta, w tym roku wirtualnie, programistów, testerów, DevOpsów i innych specjalistów nastawionych na rozwój kariery w sektorze nowych technologii

– dodaje Katarzyna Sobocińska, Zastępczyni Dyrektora Biura Obsługi Inwestorów Miasta Poznania. 

Dzięki możliwościom networkingu online uczestnicy będą mogli nawiązać relacje z przedstawicielami firm partnerskich i prelegentami wydarzenia. W Strefie Expo czekać będą wirtualne stoiska partnerów wydarzenia. Część z nich przygotowała dla uczestników konferencji atrakcyjne niespodzianki. 

<p>Loading...</p>