29.10.20162 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Porozmawiaj osobiście z Douglasem Crockfordem

Porozmawiaj osobiście z Douglasem Crockfordem

Już 5 i 7 grudnia w Krakowie i Warszawie odbędzie się Code Europe - największa konferencja programistyczna w Polsce. Dla pasjonatów IT organizatorzy przygotowali profesjonalną agendę z wykładami i prelekcjami światowych liderów branży. Bulldogjob jest patronem medialnym.

Poniżej kilka słów o tym co będzie się działo :) W imieniu orgnizatora zapraszamy.

To pierwsza edycja Code Europe, które ma szansę stać się najbardziej prestiżowym wydarzeniem dla programistów w Polsce. Skupi ona 5000 uczestników, którzy wezmą udział w wykładach 52 światowej sławy prelegentów. Co jeszcze, poza skalą, wyróżnia Code Europe spośród licznych w Polsce wydarzeń dla specjalistów IT? Konferencja jest bezpłatna.

Poznaj osobiście wybitnych praktyków IT

Organizatorzy wydarzenia zadbali o to, by program obejmował najbardziej aktualne na rynku obszary programowania: Backend i Frontend, Mobile, Big Data.

Warsztaty i prelekcje prowadzić będą jedynie liderzy IT. Jest wśród wśród nich Douglas Crockford - światowa legenda JavaScriptu, guru Frontendu, mistrz kodowania. Po raz pierwszy w Polsce i to właśnie na Code Europe, z wykładem wystąpi Lars Klint - pasjonat ekosystemu MS, rozwijający technologię HoloLens. Pojawią się też polscy przedstawiciele branży: Marek Maśko z Sabre Polska, Michał Karzyński z Intela czy Jakub Waliński z ABB. 

- Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w branży IT rozwój jest kluczowy. Poszukiwanie wiedzy, kontakt z najlepszymi fachowcami i udział w warsztatach są niezwykle ważne dla każdego, kto wiąże swoją przyszłość z programowaniem czy ogólnie pojętą informatyką dodaje Tomek Kreczmar, menadżer projektu.

 Na Code Europe chcemy pójść o krok dalej, dlatego poruszymy nie tylko typowo programistyczne tematy. Dotkniemy nieco futurystycznych obszarów, zastanawiając się wspólnie z uczestnikami jakie w przyszłości pojawią się zawody w świecie IT. Czy będą to treserzy robotów, a może opiekunowie sztucznych inteligencji?

Organizacja na europejskim poziomie, prestiżowe lokalizacje w ICE Kraków Congress Centre oraz PGE Narodowym, merytoryczny program i aż trzy rozległe obszary tematyczne już przyciągają do Krakowa i Warszawy najlepszych prelegentów. Uczestnicy będą mogli nie tylko wziąć udział w ich wykładach, ale także postawić na networking w zorganizowanych specjalnie na ich potrzeby strefach chill Code Europe.

Do zobaczenia już w grudniu!

Pełna lista Prelegentów.

Organizator Code Europe - Grupa Absolvent.pl, ma już 6-letnie doświadczenie w prowadzeniu wydarzeń dedykowanych osobom stawiającym na rozwój kariery.

Mecenasi: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Ministerstwo Cyfryzacji, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń

Partner Merytoryczny: ABSL

Partnerzy medialni: Puls Biznesu, Inn:Poland, Komputer Świat, antyweb.pl, Gadżetomania, PC Format, Bulldogjob

Bilety do pobrania na: Codeeurope

Ogranizator Code Europe

<p>Loading...</p>