7.02.20202 min

Mobile Trends Conference 2020

Weź udział w Mobile Trends Conference 2020, która co roku przyciąga dziesiątki specjalistów z obszaru mobile, IT i nowych technologii.

Mobile Trends Conference 2020

Już po raz dziewiąty w Krakowie odbędzie się konferencja Mobile Trends Conference 2020, którą objęliśmy patronatem medialnym.
Pierwszy dzień
wydarzenia to mnóstwo merytorycznych wystąpień. Prelegenci podczas jedenastu wystąpień przedstawią najnowsze trendy i dobre praktyki w branży mobile. Także tego dnia odbędzie się rozdanie nagród Mobile Trends Awards, a zaraz po nim Networking Party, które zaowocowało w przeszłości niejednym udanym połączeniem biznesowym.


Drugi dzień
to trzynaście mocnych wystąpień, w większości pod znakiem case studies oraz QUIZ wiedzy o mobile. Oczywiście z nagrodami, dlatego tego dnia warto zostać do samego końca!


Wśród prelegentów pojawią się m.in.: Igor Farafonow (Uxeria.com), Michał Górecki (michalgorecki.pl), Antonina Grzelak (Primesoft Polska), Artur Kurasiński (kurasinski.com), Maja Schaefer (Chatbotize), Bartosz Górecki ('merce), Dominik Roszkowski (roszkowski.dev), Bartek Sibiga (DDOB), Wojciech Szymczyk (VUE International) i Krzysztof Wojewodzic (Escola).


Konferencja Mobile Trends to unikalna kompozycja, która co roku przyciąga dziesiątki specjalistów z obszaru mobile, IT i nowych technologii.

  • To wgląd w najnowsze i najważniejsze trendy oraz prognozy, dzięki którym zyskasz przewagę nad konkurencją w dynamicznie zmieniających się branżach.
  • To wyjątkowi prelegenci dzielący się swoją wiedzą dzięki której, możesz ominąć pułapki, szybciej dotrzeć do celu, ulepszyć swoje usługi oraz zwiększyć zyski.
  • To charyzmatyczni liderzy inspirujący do skutecznego działania poprzez fascynujące przypadki i case studies.
  • To środowisko specjalistów z całego kraju
  • To także niepowtarzalna atmosfera towarzysząca rozdaniu prestiżowych nagród Mobile Trends Awards.Zapraszamy już 12 i 13 marca do Starej Zajezdni Kraków by DeSilva, zlokalizowanej w samym sercu krakowskiego Kazimierza. 

Link do wydarzenia i rejestracji znajdziesz tutaj.

<p>Loading...</p>