20.08.20212 min
Redakcja Bulldogjob

Redakcja Bulldogjob

Komputer do nauki. Czyli jaki?

Podziel się swoją wiedzą i pomóż innym wybrać ich pierwszy sprzęt do nauki.

Komputer do nauki. Czyli jaki?

Pamiętasz kiedy kupowałeś swój pierwszy komputer? Prawdopodobnie już na długo wcześniej miałeś przygotowaną precyzyjną listę parametrów i cech. Wiele osób nie ma jednak o tym pojęcia, a początek roku szkolnego to moment, w którym wielu rodziców rozważa zakup komputera, który pomoże w nauce ich dzieciom. Podziel się swoim doświadczeniem i pomóż innym w tej decyzji.

Specjaliści IT na pomoc

Ostatnie czasy, kiedy dla wielu zdalna praca lub nauka to była jedyna dostępna forma, pokazały jak komfort pracy z komputerem wpływa na jakość codziennego życia. Z drugiej strony w natłoku nowinek i rozwiązań trudno się odnaleźć. Które z nich są rzeczywiście warte uwagi, a które tylko zbędnie zawyżają cenę?

Prosimy o pomoc specjalistów IT, którzy doskonale wiedzą co szczególnie wpływa na jakość pracy z komputerem. Są też na bieżąco z nowinkami i technologami dlatego potrafią obiektywnie ocenić, które z nich są warte swojej ceny.

Największe eksperckie badanie konsumenckie

Prosimy o pomoc nie kilku, nie kilkudziesięciu, ani nawet nie kilkuset specjalistów. Jako Bulldogjob.pl mamy doświadczenie w przeprowadzaniu corocznie największego w Polsce Badania Społeczności IT, w którym udział biorą tysiące specjalistów. Wykorzystamy to doświadczenie do przeprowadzenia największego, eksperckiego badania konsumenckiego przeprowadzonego wśród specjalistów IT. Wynikiem badania będą konkretne wskazówki dotyczące parametrów technicznych, cech i oczekiwanej ceny za komputer do nauki, a na podstawie tych wskazówek polecimy konkretne modele.

Pomóż i zgarnij 30 zł od x-kom

Weź udział w ankiecie. W zamian otrzymasz kod rabatowy o wartości 30 zł do wykorzystania na zakupy w sklepie x-kom.pl. Kod jest ważny do 31.08.2021 r. lub do wcześniejszego wyczerpania limitu kodów rabatowych. Nie łączy się z innymi promocjami. Każda osoba może skorzystać z danego kodu tylko raz.

Wypełnij ankietę


Co z tym zrobimy dalej?

Bazując na tym, czego dowiemy się z ankiet, stworzymy praktyczny poradnik dla osób, które stoją przed decyzją jaki komputer kupić dla swojego dziecka lub dla siebie. Pomóż innym w świadomym zakupie komputera do nauki, zabawy i pracy.


Partnerzy akcji

   

<p>Loading...</p>