10.07.20173 min
Redakcja Bulldogjob

Redakcja Bulldogjob

Kalendarz wydarzeń IT – Sierpień 2017.

Kalendarz wydarzeń IT – Sierpień 2017.

Po liczbie wydarzeń planowanych na sierpień widać wyraźnie, że branża IT jest na wakacjach. Nie oznacza to jednak, że zwolennicy poszerzania wiedzy nie znajdą latem żadnych warsztatów, spotkań czy konferencji. Specjalnie dla takich osób przygotowaliśmy krótkie, ale za to treściwe zestawienie sierpniowych wydarzeń IT w Polsce. Znajdziecie tam m.in. Kuźnię Rewelacyjnych Deweloperów - Laboratoria SQL, PyCon PL 2017, Code: Summer Docker i wiele innych.
 

01.08 - wroc.py #41


Godzina: 19:00;

Miejsce wydarzenia: Wrocław, Woda Sodowa, św. Antoniego 2/4;

Typ wydarzenia: spotkanie;

Język: polski;

Wstęp: bezpłatny.
 

To już 41 spotkanie wrocławskich miłośników języka Python. Koderzy z Dolnego Śląska nie zwalniają tempa i również na sierpień przygotowują dużą porcję wiedzy IT. Agenda jeszcze jest ustalana, dlatego zaglądajcie co jakiś czas na stronę www organizatorów.
 

03-04.08 - Code:summer GIT


Godzina: 16:30;

Miejsce wydarzenia: Gdańsk, Inkubator przedsiębiorczości STARTER, ul. Lęborska 3B;

Typ wydarzenia: warsztaty;

Język: polski;

Wstęp: płatny.
 

Prowadzone na wysokim poziomie warsztaty, których tematem będzie najpopularniejsze obecnie narzędzie służącego do kontroli wersji kodu. GIT świetnie się sprawdza przy wytwarzaniu oprogramowania w zespołach wieloosobowych. Uczestnicy warsztatu będą mieli okazję kompleksowo poznać system kontroli GIT, a także dowiedzą się, jak założyć repozytorium i jak z niego korzystać.
 

10.08 - Kuźnia Rewelacyjnych Deweloperów - Laboratoria SQL


Godzina: 19:00;

Miejsce wydarzenia: Wrocław, Politechnika Wrocławska, Wybrzeże Wyspiańskiego 27;

Typ wydarzenia: warsztaty;

Język: polski;

Wstęp: bezpłatny.
 

To już kolejne spotkanie w ramach pierwszej edycji darmowych laboratoriów dla deweloperów z SQL. Organizatorami są IT KRD i studencki Piast.NET. W czasie trwania projektu odbędzie się w sumie 12 spotkań, których tematyka dotyczy m.in. składni T-SQL i środowiska MSSQL. Dodatkowo zostanie omówiona specyfika pracy programisty.
 

17- 20.08 - PyCon PL 2017


Godzina: 12:00;

Miejsce wydarzenia: Warszawa, Hotel Ossa Congress&Spa, Ossa 1;

Typ wydarzenia: konferencja;

Język: polski;

Wstęp: płatny;

Prelegenci: Mateusz Kuzak, Carol Willing, Daniel Pope.
 

Tegoroczna, dziesiąta już konferencja PyCon PL ma charakter jubileuszowy. Skierowana jest przede wszystkim do entuzjastów Pythona. Wydarzenie wspiera również Polska Grupa Użytkowników Linuksa. Organizatorzy stawiają sobie za cel integrację specjalistów od Pythona ze środowiskiem biznesowym, które jest zainteresowane wykorzystaniem potencjału tego języka programistycznego.
 

19 – 20.08 - Code:summer Docker


Godzina: 16:00;

Miejsce wydarzenia: Gdańsk, Inkubator przedsiębiorczości STARTER, ul. Lęborska 3B;

Typ wydarzenia: warsztaty;

Język: polski;

Wstęp: płatny.
 

Warsztaty są skierowane do entuzjastów programowania, programistów i administratorów, którzy chcą pracować z Dockerem. Niedawno poświęciliśmy mu jeden z naszych artykułów. Podczas spotkań uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z tym narzędziem, a także nauczą się efektywnie go wykorzystywać w pracy oraz przy hobbystycznych projektach.
 

23.08 - REACT – FROM ZERO TO HERO


Miejsce wydarzenia: Warszawa;

Typ wydarzenia: szkolenie;

Język: polski;

Trener: Dominik Szamański.
 

Podczas szkolenia, uczestnicy będą mieli okazję poznać dokładnie framework React.js, a także nauczą się tworzyć funkcjonalne aplikacje. Prowadzący omówi komponenty, przepływ danych wewnątrz aplikacji JSX, pokaże, jak szybko i poprawnie budować złożone formularze i nauczy zarządzania stanem aplikacji za pomocą Reduxa.
 

26.08 - Hackathon Testerski w Warszawie!


Godzina: 9:00;

Miejsce wydarzenia: Warszawa, PJATK, ul. Koszykowa 86;

Typ wydarzenia: hackathon;

Język: polski;

Wstęp: bezpłatny.
 

Na koniec sierpnia zaplanowano również bardzo ciekawe wydarzenie. Girls Who Test & JavaGirl przygotowały pierwszy Hackathon Testerski w Warszawie. Testerzy będą mieli okazję zmierzyć się aplikacjami wytypowanymi przez organizatorów, a ci ostatni zapowiadają także bardzo ciekawą, innowacyjną formułę hackathonu. Szczegóły zostaną dopiero ogłoszone.
 

Gorąco zapraszamy na wszystkie wydarzenia!

<p>Loading...</p>