14.11.20164 min

Iwona TurCEO Bulldogjob

Kalendarz wydarzeń IT - Grudzień

Kalendarz wydarzeń IT - Grudzień

Grudzień kojarzy się przede wszystkim ze świętami, ale mamy nadzieję, że w tym wyjątkowo zabieganym okresie znajdziecie trochę czasu, aby wziąć udział w ciekawych konferencjach, warsztatach i spotkaniach z obszaru IT. Specjalnie dla was przygotowaliśmy kalendarz grudniowych wydarzeń.

Zanim zasiądziemy do wspólnego wigilijnego stołu, warto pokazać się na kilku ciekawych konferencjach albo spotkaniach. Tym razem sprawdzamy, co interesującego wydarzy się w IT w grudniu.

3–4.12 - ElixirLive Conference 2016

Godzina: 9.00;

Miejsce wydarzenia: Warszawa, Plac Europejski 1;

Typ wydarzenia: konferencja;

Język: angielski, polski;

Wstęp: płatny;

Prelegenci: Jose Valim, Aaron Cruz, Artur Dębski, Sebastian Gebski, Wojciech Gawroński i inni.

Jednodniowa konferencja pełna rozmów i spotkań z ekspertami, a także warsztaty. Będzie można posłuchać miedzy innymi Jose Valima, twórcę Elixiru oraz innych specjalistów od tego języka.

4.12 - WarsawJS Workshop #1

Godzina: 10:00;

Miejsce wydarzenia: Google Campus Warszawa, ul. Ząbkowska 27/31;

Typ wydarzenia: spotkanie;

Język: polski;

Wstęp: bezpłatny.

Spotkanie mające na celu aktywizację warszawskich programistów JavaScript. Na warsztatach będą omawiane procesy, które są niezbędne w codziennej pracy developerów, jak walki z kodami, debugowanie itp. Organizatorzy chcą również zebrać w jednym miejscu osoby, które chciałyby spróbować sił w roli trenerów JavaScript.

5.12 - Code Europe Cracow

Miejsce wydarzenia: ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17;

Typ wydarzenia: konferencja;

Język: polski;

Wstęp: bezpłatny

Wiele osób czeka na tę największa konferencję programistyczną w Polsce. Nic dziwnego, zapowiada się naprawdę bardzo ciekawe wydarzenie. Będzie to okazja, żeby spotkać największych specjalistów, poznać najnowsze technologie i trendy w programowaniu oraz wziąć udział w licznych warsztatach i szkoleniach. Organizatorzy przygotowali również afterparty.

6.12 - Dlaczego warto uczyć się Haskella?

Godzina: 18:00;

Miejsce wydarzenia: Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej, Uniwersytet Jagielloński, Kraków, ul. Łojasiewicza 11;

Typ wydarzenia: spotkanie;

Język: polski;

Wstęp: bezpłatny;

Prelegenci: Adam Szlachta.

To już kolejny wykład z cyklu IT Akademii j-labs, realizowany we współpracy z Biurem Karier i Promocji Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tematem przewodnim będzie Haskiell i wszystko, co dotyczy tego języka.

7.12 - Code Europe Warsaw

Miejsce wydarzenia: PGE Narodowy, Warszawa, Al. Ks. Poniatowskiego 1;

Typ wydarzenia: konferencja;

Język: polski;

Wstęp: bezpłatny

Kolejny Code Europe. Jeśli ktoś nie będzie mógł wziąć udziału w krakowskim wydarzeniu, będzie miał okazję spotkać się z największymi specjalistami kodowania w Warszawie.

7.12 - Women Techmakers Lublin #1

Godzina: 19:00;

Miejsce wydarzenia: Pub u Szewca, Lublin, ul. Grodzka 18;

Typ wydarzenia: spotkanie;

Język: polski;

Wstęp: bezpłatny.

Spotkanie organizowane przez Women Techmakers dla wszystkich pasjonatek nowych technologii. warto dodać, że organizacja ta zrzesza programistki Java, Android, PHP, HTML5, AngularJS, testerów, Project Managerki oraz studentki informatyki.

7.12 - WeBB MeetUp#5 Edycja

Godzina: 17:00;

Miejsce wydarzenia: Akademia Techniczno-Humanistyczna, budynek L, sala 120, Bielsko Biała, ul.Willowa 2;

Typ wydarzenia: konferencja;

Język: polski;

Wstęp: bezpłatny

To kolejne spotkanie pasjonatów branży IT na Podbeskidziu, a ściśle mówiąc – 5 edycja. Celem konferencji jest wymiana wiedzy i doświadczeń, a także wzrost atrakcyjności regionu dla inwestycji firm z sektora IT oraz wsparcie dla start-upów technologicznych.

8.12 - DevsMeat #1. Warsztaty z reaktywnego programowania w Shift

Godzina: 18:00;

Miejsce wydarzenia: Biuro SoInteractive, Kraków, ul. M. Życzkowskiego 20 (Avia, III piętro);

Typ wydarzenia: spotkanie;

Język: polski;

Wstęp: bezpłatny.

Spotkanie rozpoczynające cykl konferencji dedykowanych programistom różnych języków. Podczas pierwszej edycji uczestnicy skupią się na programowaniu reaktywnym w Shift. Swoją wiedzą podzielą się specjaliści, zajmujący się między innymi IoT.

10.12 - IT NonStop

Godzina: 9:00;

Miejsce wydarzenia: Silver Conference Center, Wrocław, Plac Konstytucji 3 Maja nr 3;

Typ wydarzenia: konferencja;

Język: angielski;

Wstęp: bezpłatny.

Seria konferencji IT NonStop organizowana jest przez dobrze znaną firmę DataArt. Każde spotkanie dotyczy innego aspektu branży IT. Tym razem we Wrocławiu tematem będzie elegancki kod, a także rozwiązania techniczne oparte o JavaScript i AngularJS. Nie zabraknie także wykładów na temat alternatywnych frameworków i layoutów oraz najnowszych trendów w tworzeniu front-endu. Przy okazji miło nam poinformować, że Bulldogjob.pl jest jednym z partnerów medialnych wydarzenia.

10-11.12 - Rzethon by G2A

Godzina: 12:00;

Miejsce wydarzenia: Rzeszów, Budynek "Z" (stołówka Politechniki Rzeszowskiej), ul. Akademicka 6;

Typ wydarzenia: konkurs;

Język: polski;

Wstęp: bezpłatny.

Sponsorem Rzeszowskiego maratonu programistycznego jest firma G2A. Temat tegorocznej edycji to hipotetyczna podróż na Marsa. Uczestnicy mogą wykazać się, tworząc gry, aplikacje (także mobilne), jak również wszelkie inne rozwiązania technologiczne. Doskonała okazja, żeby sprawdzić własne umiejętności.

19.12 - #124. Radek Lont - Agile Warsaw

Godzina: 19:00;

Miejsce wydarzenia: Aviva, Warszawa, ul. Inflancka 4B

Typ wydarzenia: spotkanie;

Język: polski;

Wstęp: bezpłatny;

Prelegent: Radosław Lont.

Nieformalna grupa Agile Warsaw zaprasza na kolejną prezentację na temat metodyki Agile i Lean. W programie również nieformalne rozmowy i wymiana poglądów.

Na wszystkie wydarzenia serdecznie zapraszamy!

<p>Loading...</p>