30.09.20213 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Jak mądrze wybrać komputer do nauki?

Jak wybrać komputer dla ucznia? Lepiej kupić stacjonarny, czy może jednak to laptop będzie optymalnym sprzętem? Podpowiadamy!

Jak mądrze wybrać komputer do nauki?

Wielu rodziców w czasie powrotu do szkoły zastanawia się nad tytułowm pytaniem i odpowiedź wcale nie jest oczywista. Dlaczego? W tej chwili komputer to jedno z podstawowych narzędzi do nauki, a w pandemii stał się tym, który wyszedł na front działań. Właśnie wczoraj ogłoszono przekroczenie 4 fali - może nas znów czekać nauka zdalna - tym bardziej pytanie to staje się podstawowym dla rodziców, uczniów, jak i studentów, którzy właśnie wchodzą w rok akademicki. 

Uwierzcie nam - nie ma nic bardziej demotywującego do pracy, niż zawieszający się komp. I to nie tylko w pracy! Do nauki motywacja potrzebna jest równie mocno...

Stajesz przed sklepową półką i… co dalej? 


Powodów, by zakupić komputer, mamy wystarczająco dużo. Ale jaki wybrać, jak już stoimy przed tym wyborem? Stacjonarny, czy może jednak laptop, który będzie można przenosić? Ile pieniędzy na warto na niego wydać, by nie przepłacić, ale i nie niedopłacić i nie kupić szajsu? Ile powinien ważyć? Jaki procesor wybrać? Te pytania możemy mnożyć jeszcze długi, ale wtedy też wypadałoby na nie odpowiedzieć… 

I odpowiedź właśnie nadchodzi! Spokojnie, nie musisz się znać na komputerach, może zrobić to za Ciebie znajomy programista ;) Albo kilku...set programistów? 

Razem z x-komem i Hakersami postanowiliśmy wykorzystać siłę naszej społeczności i stworzyliśmy poradnik, który odpowie na wszystkie Twoje pytania w tym temacie. Ponad 800 osób wypełniło tę ankietę - do takiej liczby znajomych z pytaniem o radę ciężko będzie dotrzeć przez Messengera. 

Zapytaliśmy naszą społeczność, ludzi, którzy na co dzień używają tego sprzętu i którzy najczęściej słyszą pytanie typu: “naprawiłbyś mojego kompa?” o to, jaki komputer do nauki wybrać. Poradnik przygotowany przez nas wspólnymi siłami pobierz już teraz. 

Komputer do nauki. Czyli jaki? >> ŁAP PORADNIK

Co w nim jest? 

Znajdziesz w nim odpowiedzi na większość pytań, które możesz sobie zadawać, kupując komputer do nauki. Podsumowaliśmy dla Was ankietę wypełnioną przez naszych ekspertów. Dostajecie więc z niej czyste wnioski dotyczące poszczególnych specyfikacji. 

Dowiecie się m.in: 

  • czy powinien to być laptop, czy jednak lepiej stacjonarka
  • ile powinien ważyć
  • ile kosztować
  • jakie tworzywo będzie odpowiednie
  • jaki rozmiar ekranu dobrać
  • jaką matrycę wybrać
  • rekomendacje dla wyboru procesora, karty AMD ilości pamięci RAM
  • i wiele innych specyfikacji


Łapcie rekomendację od naszych partnerów akcji, Hakersów, którzy prowadzą zajęcia szkolne z kodowania: 

“Dla osób, których podane ceny zestawów komputerowych wprawiają w osłupienie, mogę od siebie dodać, że na szczęście na rynku dostępnych jest wiele komputerów z drugiej ręki, których koszt jest znacznie niższy, a ich parametry wystarczające do tego, by uczestniczyć w zdalnych lekcjach i uczyć się podstaw kodowania (...)."

Nasz poradnik to po prostu kompleksowe narzędzie, które dostajesz od nas za darmo do ręki, by przygotować się do zakupu odpowiedniego komputera. To Twój oręż w walce z trudnym wyborem - aż się chce zakrzyknąć: masz nasz miecz! 

Korzystaj z niego i bądź gotowy na każde pytanie, jakie przyjdzie Ci do głowy przy wyborze. 


LINK DO PORADNIKA

<p>Loading...</p>