5.10.20191 min
Bulldogjob

Bulldogjob

IV edycja Security PWNing Conference 2019

Kup wejściówkę na Security PWNing Conference 2019 ze zniżką 20%.

IV edycja Security PWNing Conference 2019

14-15 listopada w Warszawie odbędzie się konferencja „SECURITY PWNing” dedykowana szeroko rozumianej tematyce bezpieczeństwa IT. Pisaliśmy o niej przy okazji artykułu o tym, jak uniknąć problemów z uwierzytelnieniem dwuskładnikowym.

Konferencja Security PWNing Conference 2019 to głęboko techniczne wydarzenie, które już po raz czwarty zagości w kalendarzu najważniejszych eventów z obszaru bezpieczeństwa IT. 14-15 listopada uznani eksperci-praktycy z Polski i Europy podzielą się ze zgromadzonymi swoją wiedzą, praktyką i doświadczeniami z zakresu bezpieczeństwa informatycznego oraz współczesnego hackingu. Przewodniczącym Rady Programowej jest Gynvael Coldwind, znany programista-pasjonat z zamiłowaniem do bezpieczeństwa komputerowego i niskopoziomowych aspektów informatyki, współzałożyciel zespołu Dragon Sector, pracujący w Google jako Senior Software Engineer/Information Security Engineer.

Zniżka na wejściówkę

Z Bulldogjob wejdziesz taniej! Podczas zakupu wejściówki na Security PWNing 2019 dodaj nasz kod promocyjny, a zapłacisz o 20% mniej. Kod ważny jest tylko do 10.10!


Kod promocyjny: Bulldogjob2019

<p>Loading...</p>