Sytuacja kobiet w IT w 2024 roku
6.04.20182 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Innowacyjne branże w Warszawie - Wolves Summit

Międzynarodowa konferencja dla startupów, inwestorów i przedstawicieli korporacji odbędzie się 9-11 kwietnia.

Innowacyjne branże w Warszawie - Wolves Summit

Siódma edycja Wolves Summit zgromadzi ponad 2500 uczestników z 60 krajów. 300 inwestorów i 400 przedstawicieli korporacji będzie mogło spotkać się z ponad 400 założycielami startupów.

Wolves Hardware & R&D

Główne wydarzenie, Wolves Summit 10-11 kwietnia, będzie 9 kwietnia poprzedzone Wolves Hardware & R&D. Nadrzędnym celem spotkania jest edukacja i łączenie ekspertów hardware i R&D, włącznie z 150 startupami z całego świata. Uczestnicy będą dyskutować m.in. o transferze technologii, technologii w medycynie, telemedycynie i badaniach kosmicznych. Wszystko podczas spotkań 1:1, paneli dyskusyjnych i wykładów.

Kobiety w branży innowacji

Zróżnicowanie w technologii to rozwijający się temat, a Wolves Summit promuje tę ideę. Kobiety-przedsiębiorcy i ekspertki podzielą się swoją wiedzą oraz perspektywą w czasie paneli dyskusyjnych i wykładów. Na konferencji pojawi się również polska Minister Przedsiębiorczości i Technologii, Jadwiga Emilewicz.

Networking biznesowy

Networking leży u podstaw Wolves Summit. Do tej pory podczas konferencji odbyły się ponad 14303 spotkania 1:1. Tym razem organizatorzy planują ponad 4000. Uczestnicy będą mogli ustawić krótkie 15-minutowe spotkania i porozmawiać z potencjalnymi partnerami inwestycyjnymi i biznesowymi. Aktywności networkingowe rozszerzone są również o wydarzenia wieczorne, podczas których goście będą mogli nawiązać kontakt w mniej formalnych warunkach.

Plan konferencji

Harmonogram Wolves Summit skupia się na aktualnych i zyskujących popularność tematach. W tym roku prelegenci będą mówić chociażby o sztucznej inteligencji, blockchainie, inwestowaniu w innowacje, technologii w finansach, cyberbezpieczeństwie. Wszczepianie chipa z pewnością będzie jednym z najciekawszych momentów na scenie Wolves Summit. W trakcie pierwszego dnia konferencji tematykę przybliżą Hannes Sjöblad i Jowan Österlund.

Inwestorzy i innowatorzy z całego świata

Wydarzenie znane jest z gromadzenia wokół siebie przedstawicieli wielu krajów. Międzynarodowi inwestorzy opowiedzą o najlepszych praktykach we współpracy ze startupami oraz o tworzeniu kolejnego ,,jednorożca”. Startupy z kolei podzielą się swoimi historiami sukcesu, na czele ze zwycięzcą 3. edycji konkursu The Great Pitch podczas Wolves Summit, Benjaminem Bilskim z The NAGA Group.

Promocja polskiego ekosystemu innowacji

Minister Emilewicz od dawna promuje przedsiębiorczość w Polsce, a w czasie Wolves Summit uczestnicy będą mieli możliwość usłyszeć więcej na ten temat.

Polska jest mocno rozwijającym się ekosystemem pod względem wzrostu biznesowego i finansowego. Zaproszeni prelegenci z polskich funduszy inwestycyjnych i organizacji startupowych będą rozmawiać o szansie na jeszcze szybszy wzrost.


Współorganizatorem konferencji jest Miasto Stołeczne Warszawa.

Kompletny harmonogram oraz bilety na Wolves Summit i Wolves Hardware & R&D można znaleźć na stronie wydarzenia,

<p>Loading...</p>