16.09.20192 min

Redakcja Bulldogjob

I edycja Forum Benefitów Pracowniczych w Centrum Nauki Kopernik Warszawie

Szukasz pomysłu na niestandardowe benefity dla pracowników? Wpadaj 25 września do Centrum Nauki Kopernik na I edycję Forum Benefitów Pracowniczych.

I edycja Forum Benefitów Pracowniczych w Centrum Nauki Kopernik Warszawie

Atmosfera w zespole, działania wizerunkowe, czy po prostu dbanie o pracownika – powodów do wprowadzenia lub rozwoju pozapłacowych świadczeń w firmie jest wiele. O wyborze odpowiedniego rozwiązania decyduje wiele czynników. Ważne, żeby kierować się określonymi potrzebami pracowników, ale czy takie same benefity można zaproponować całemu zespołowi?

Statystycznie o benefitach

Blisko 90% respondentów* naszego badania deklaruje stosowanie benefitów prozdrowotnych w firmach. Taki wynik cieszy! Jeszcze większym optymizmem napawa wiadomość, że aż 96% z nich planuje rozwijać politykę benefitową! Dlaczego? Dzięki zapewnianiu odpowiednio dobranych rozwiązań pozapłacowych można zmniejszyć rotację i absencję w zespole, czy przyciągnąć do firmy najlepszych kandydatów. To właśnie benefity często stają się odpowiedzią na wymagania różnych pokoleń pracowników zatrudnionych w jednej firmie. Co przyciągnie ekspertów z pokolenia X? Jakie benefity będą atrakcyjne dla pokolenia Z? Czego potrzebuje pokolenie BB? W jaki sposób wdrożyć w firmie politykę benefitową uwzględniając potrzeby każdej z grup? Na te i inne pytania odpowiadać będą branżowi eksperci.

Spotkanie z praktyką

Podczas I edycji Ogólnopolskiego Forum Benefitów Pracowniczych „MeetBenefit” uczestnicy będą mieli możliwość wymiany doświadczeń między sobą, skorzystania z rad wieloletnich praktyków oraz zapoznania się z benefitowymi nowościami.

W strefie wiedzy dzień rozpocznie się od panelu dyskusyjnego „Zróbmy to na miarę – czyli jak zbudować efektywną politykę benefitową w firmach, które łączą pokolenia”. Moderatorką będzie Maja Gojtowska – ekspert w zakresie PR, employer brandingu i komunikacji w obszarze rekrutacji. Wśród Panelistów znajdują się: Sylwia Bilska (General Manager w Edenred Polska), dr Katarzyna Obuchowska (Employee Experience HR Business Partner w Crédit Agricole Bank Polska), Rafał Nowicki (Chief Operating Officer w Insys Video Technologies), Abike Strzebinczyk (HR Business Partner w Objectivity Bespoke Software Specialists Sp. Z o.o.) oraz Aneta Skalska (Kierownik Projektu w Biurze Zarządzania Wynagrodzeniami i Benefitami w PKN ORLEN).

Termin: 25.09. 2019, 9:30 – 14:30
Lokalizacja: Centrum Konferencyjne Warszawa – Kopernika, ul. Kopernika 30.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://meetbenefit.pl/
Darmowe zapisy:
https://meetbenefit.pl/#rejestracja

* Według badań zrealizowanych podczas II Forum Zdrowie Pracownika wśród pracowników działu HR oraz członków zarządu (N = 164).
<p>Loading...</p>