8.02.20211 min
Redakcja Bulldogjob

Redakcja Bulldogjob

Hacknarök, czyli piąta odsłona boskiej batalii o wieczną chwałę!

Weź udział w Hacknarök, czyli 24-godzinnym konkursie programistycznym, utrzymanym w klimacie nordyckim.

Hacknarök, czyli piąta odsłona boskiej batalii o wieczną chwałę!

Już po raz piąty EESTEC AGH Kraków powraca z kolejną edycją hackathonu cieszącego się co roku ogromnym zainteresowaniem. Hacknarök to 24-godzinny konkurs programistyczny, utrzymany w klimacie nordyckim, skierowany przede wszystkim do studentów krakowskich uczelni technicznych. Wydarzenie odbędzie się 27 i 28 marca 2021 roku.

Jak zawsze, w programistycznej batalii zmierzy się ze sobą kilkanaście drużyn złożonych z 2-4 osób (ilość miejsc ograniczona). W tym roku okoliczności nie pozwalają nam się spotkać na żywo, dlatego każda z drużyn pracować będzie online poprzez wskazane komunikatory. Organizatorzy będą komunikować się z uczestnikami ze specjalnie przygotowanego studia, stream dostępny będzie na platformie YouTube.

Odyn nie wyjawił jeszcze z jakim tematem konkursowym przyjdzie zmierzyć się wszystkim śmiałkom. Zostanie on ogłoszony podczas ceremonii otwarcia. Za to już teraz wiadomo, że poza konkursem głównym dla chętnych przygotowane zostaną dodatkowe konkursy poboczne. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Do tej pory wyzwanie podjęło już ponad 330 programistów. Nie czekaj, dołącz do ich grona i zdobądź wieczną chwałę! Zapisy ruszyły już dzisiaj! 8 Członkowie maksymalnie czteroosobowych drużyn, aby wziąć udział w konkursie, muszą się zgłosić poprzez wypełnienie formularza.

Formularz zgłoszeniowy oraz wszystkie inne potrzebne informacje znajdziesz na tej stronie oraz na wydarzeniu na Facebooku

<p>Loading...</p>