10.08.20203 min
Bulldogjob

Bulldogjob

GFT piąTECH: Hybrid & multi-cloud: Google & GFT o Anthosie

GFT piąTECH: Hybrid & multi-cloud: Google & GFT o Anthosie

Chmura to teraźniejszość, ale co przyniesie nam (bardzo bliska) przyszłość? Przygotuj się z nami na nowy rozdział: rozwiązania Hybrid i Multicloud łączą wszystkie korzyści przetwarzania chmurowego z niespotykaną dotąd elastycznością w doborze infrastruktury. Pozwalają sprostać wyśrubowanym wymaganiom, np. odnośnie lokalizacji danych, które dotychczas stanowiły poważną przeszkodę we wdrażaniu chmury w silnie regulowanych obszarach - takich jak bankowość czy sektor publiczny. 

Nie byłoby to możliwe gdyby nie platformy hybrydowe – jedną z nich jest Anthos od Google, który pozwala działać jednocześnie w chmurze, w lokalnych centrach danych, a nawet w chmurach innych dostawców. Dzięki oparciu o Google Kubernetes Engine jest rozwiązaniem, które łatwo wdrożyć bez nakładów na dodatkową infastrukturę. 

Zapraszamy na odcinek specjalny GFT piąTech pod znakiem naszego partnerstwa z Google! W wirtualnym studio gościć będziemy Rafała Banaszkiewicza, Customer Engineera z Google Polska, który wraz z Andrzejem Szelemetko, Senior Engineer i promotorem Google Cloud w GFT Poland, stanie w ogniu pytań szefa rozwoju naszych kompetencji technologicznych, Marcina Kowalskiego. Jak zwykle: bez slajdów, w luźnej atmosferze, ale bardzo merytorycznie i konkretnie ☺. Rezerwujcie slot w kalendarzu, naszykujcie kawę (lub inny napój) i zacznijmy razem PiąTech z Google!Piątek, 14 sierpnia, 15:00 - deep-dive w świat Anthosa:

  • Co w praktyce oferuje podejście Hybrid i Multicloud?
  • Czym jest Google Anthos i dlaczego zmienia reguły gry
  • Nowe możliwości dzięki Anthos: BigQuery Omni
  • Dlaczego jest to tak ekscytujące dla inżyniera chmurowego?Rafał Banaszkiewicz
– Customer Engineer w Google Cloud Polska, odpowiedzialny za techniczne wspieranie lokalnych sił sprzedażowych, w Google od 2 lat, wcześniej w rolach Solution Architekta w firmach takich jak Akamai, Telia, Ericsson.

Andrzej Szelemetko – Senior Software Engineer w GFT i opiekun naszego partnerstwa z Google. Jest inżynierem o wieloletnim doświadczeniu, a dzięki bogatej wiedzy i świetnych zdolności liderskich, wspiera rozwój naszych kompetencji chmurowych (a jesteśmy w tym jednym z liderów na polskim rynku ☺). Andrzej współtworzył demo możliwości biznesowych Anthosa – o czym opowie także kilka słów.

Marcin Kowalski - szef dział rozwoju GFT Poland (Head od Development GFT Poland). Jest odpowiedzialny za rozwój kompetencji zespołu inżynierów GFT w kierunkach, które najlepiej zaadresują przyszłe potrzeby klientów firmy, jak i wyznaczanie ogólnych kierunków rozwoju technologicznego organizacji. Pod jego opieką znajdują się tzw. praktyki – AI, Cloud, Blockchain, Big Data i Virtual Banking – inkubatory technologiczne, w ramach których eksperci GFT eksplorują nowe obszary IT. Zanim skupił się na polskim rynku, budował globalny dział innowacji GFT. Pracował z klientami z branży finansowej z całego świata. Jest jednym z pierwszych popularyzatorów cloud computing, zarówno w GFT jak i poza firmą. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży IT.

Bezpłatna rejestracja na webinar tutaj.

O GFT

GFT to międzynarodowa firma specjalizująca się w tworzeniu rozwiązań technologicznych dla biznesu, wspierających rozwój sektora finansowego, ubezpieczeń i przemysłu. Zespół światowej klasy specjalistów GFT łączy umiejętność pracy w regulowanych środowiskach z kompetencjami w obszarze chmury, sztucznej inteligencji czy Internetu Rzeczy. Wysokie kwalifikacje ekspertów firmy potwierdzają certyfikacje czołowych operatorów chmurowych: Google, AWS i Azure.

Dzięki wiedzy zgromadzonej podczas wieloletniej współpracy z globalnymi klientami oraz silnym parterstwom, GFT bezpiecznie przeprowadza klientów przez proces biznesowej zmiany i zapewnia optymalizację kosztów. Odpowiednia skala pozwala firmie angażować się w projekty zgodnie z zasadą „Big enough to deliver, small enough to care”. Firma powstała w 1987 roku Niemczech. Obecnie jest zlokalizowana w 15 krajach i zatrudnia niemal 6 000 osób, z czego ponad 850 w Polsce - w Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Krakowie.

<p>Loading...</p>