Neuroróżnorodność w miejscu pracy
25.05.20182 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Dziewczyny - dare IT!

Dowiedzcie się więcej o starcie pierwszej edycji programu mentorskiego od dziewczyn dla dziewczyn - tych, które mają już za sobą pierwsze kroki w IT, jak i zupełnych świeżaków.

Dziewczyny - dare IT!

Dare IT to bezpłatny program mentorski od dziewczyn dla dziewczyn, w ramach którego uczestniczki zgłębią wiedzę w wybranym przez siebie obszarze związanym z IT:

  • UX
  • UI
  • Web Development
  • Product Management
  • Digital Marketing


Każda z nich otrzyma indywidualne wsparcie mentorki - koleżanki z branży, która podzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem i motywacją do działania. Oprócz wsparcia merytorycznego i kierunkowego, każda uczestniczka będzie miała także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji z rekruterką z branży IT.

Program powstał z inicjatywy Aleksandry Bis, UX Designerki i Natalie Pilling, CEO EL Passion. Pomysłodawczynie opowiadają o tym, skąd pomysł na date IT:

Technologia zmienia i będzie zmieniać to, w jaki sposób funkcjonuje świat. Chcemy, by kobiety były częścią tych zmian i miały na nie realny wpływ. Wierzymy, że poprzez dawanie przykładu, wsparcia oraz dzielenie się wiedzą możemy zachęcić więcej dziewczyn do kształtowania naszej codzienności.

Ważne daty 

Aplikacje można przesyłać do 4 czerwca 2018 roku przez formularz na stronie

Lista osób zakwalifikowanych do programu zostanie ogłoszona 11 czerwca, a 26 czerwca odbędzie się lunch inauguracyjny uczestniczek z mentorkami. Spotkania będą odbywały się w ramach indywidualnego harmonogramu i potrwają do 18 września.

Pomysłodawczynie

Aleksandra Bis - Projektantka User Experience; na co dzień pomaga start-upom w przekuwaniu ich pomysłów w użyteczne produkty cyfrowe i usługi; absolwentka m.in. International Business w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Natalie Pilling - CEO EL Passion; swoją przygodę z branżą IT zaczęła w Berlinie, gdzie pracowała w startupach z branży podróżniczej i motoryzacyjnej; absolwentka HEC w Paryżu.

<p>Loading...</p>