Neuroróżnorodność w miejscu pracy
5.11.20192 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Darmowe kursy IT na horyzoncie

Zapisz się i weź udział w którymś z kursów technologicznych DaftAcademy.

Darmowe kursy IT na horyzoncie

Dynamiczny rozwój sektora technologicznego sprawia, że studenci już podczas studiów szukają możliwości zdobycia praktycznych umiejętności, które przełożą wiedzę akademicką na wiedzę zawodową. Pomocną dłoń w kierunku ambitnych i głodnych wiedzy pasjonatów coraz częściej wyciągają firmy IT. Wraz z początkiem roku akademickiego ruszyły zapisy do tegorocznej edycji DaftAcademy, w ramach której na studentów oraz świeżo upieczonych absolwentów, od listopada czekają bezpłatne:

  • kursy z programowania(Python), 
  • tworzenia stron internetowych(Front-end), 
  • projektowania produktów cyfrowych(UX/UI), 
  • tworzenia aplikacji mobilnych(iOS, Android)
  • własnej gry od podstaw (GameDev). 


Połączenie solidnych podstaw akademickich i praktyki ma umożliwić studentom zdobycie unikalnych umiejętności, pożądanych w startupach technologicznych i zapewnić im lepszy start w życiu zawodowym. Od momentu powstania projektu kursy ukończyło już 2200 studentów i absolwentów. Chętnych było ponad dwa razy więcej tyle – wpłynęło ponad 5,5 tys zgłoszeń. Dlatego organizatorzy co roku rozbudowują program tak, aby z opcji rozwoju mogło skorzystać jeszcze więcej osób. 

Zajęcia będą odbywać się na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych oraz Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego, a także na Uniwersytecie SWPS, który w tym roku po raz pierwszy przystąpił do inicjatywy. Poprowadzą je eksperci, na co dzień pracujący w polskich startupach.


Zapisy na cztery z sześciu kursów trwają już tylko do jutra (06.11). Formularze do aplikacji znajdziesz na stronie DaftAcademy
Uczestnictwo w kursach jest bezpłatne, a ilość miejsc ograniczona.

Organizator DaftAcademy przygotował specjalną szansę dla osób śledzących nasz portal! Rejestrując się na kursy Python 4 Beginners i Front-end 4 Beginners, 4 pierwsze osoby (po 2 na kurs), które napiszą w komentarzu pod postem konkursowym na naszym Facebooku nazwę kursu (Python lub Front-end), na który chciałyby się zakwalifikować, będą miały pierwszeństwo przy rozpatrywaniu kandydatury (przy spełnieniu pozostałych warunków uczestnictwa).

<p>Loading...</p>