8.01.20212 min
Bulldogjob

Bulldogjob

BiteIT #65: Analityka i zarządzanie produktem IT

Weź udział w webinarze online organizowanym przez JCommerce. Tematem tej edycji będzie analityka oraz zarządzanie produktem IT.

BiteIT #65: Analityka i zarządzanie produktem IT

Już 14 stycznia JCommerce zaprasza na pierwsze spotkanie z cyklu BiteIT w 2021 roku. Wydarzenie przygotowali z myślą o osobach chcących podjąć pracę jako Analityk Biznesowy, Specjalista Big Data czy Product Owner, a także poszerzyć swoją wiedzę z zakresu pracy nad produktem, czy tworzyć własne produkty IT.

Analityka i zarządzanie produktem IT

Product Owner/Manager to kluczowa rola dla wielu organizacji, w szczególności w działach IT. Jest to osoba, która jest odpowiedzialna za analitykę i zarządzanie produktem- współpracuje developerami, działami UX, analizy danych, a często też marketingu i sprzedaży, czy szeroko pojętego biznesu. Często musi znać też metodyki zarządzania, jak SCRUM, czy KANBAN. Jest to rola wielofunkcyjna, od której zależy wizja produktu, czy ostateczny efekt jego wytworzenia.

Podczas webinaru:

  • poznasz specyfikę pracy Product Ownera/Managera oraz zadania, z którymi mierzy się na co dzień
  • poznasz etapy wytwarzania produktów i metody rozwiązywania problemów (wprowadzanie produktu na rynek itd.)
  • dowiesz się, jakie narzędzia mogą być pomocne w analizie produktów (np. Google Analytics) i jakie są praktyczne techniki pracy nad produktem (eksperymentowanie, hipotezy zarządzanie wizją i backlogiem produktu, pisanie historyjek ), które usprawniają zarządzanie
  • nauczysz się, jak ustalać cele, mierzyć rozwój produktu (OKRy itd.)


Prelegent

Marcin Szczurski - Product Manager z ponad 5-letnim doświadczeniem w analizie danych głównie behawioralnych, marketingowych (data science, digital). Pomaga wytwarzać produkty martech. Ma też doświadczenie w pracy nad kampaniami marketingowymi. Pracował m.in. dla Google, czy ostatnio dla startupów. Prywatnie muzyk i kompozytor, pracował z producentami m.in. Kayah, Viki Gabor, Bednarka, czy Baranovskiego. Można jego utwory znaleźć na Spotify. Fan psychologii.

W JCommerce jest Product Ownerem/Managerem w obszarze marketing automation/CRM/Data Science.


Start o godzinie 17:00.

Pamiętaj o rejestracji na webinar!

Aktualną agendę zbilżających się wydarzeń z cyklu BiteIT znajdziesz tutaj.


Pssst… dla uczestników przygotowany został konkurs z całkiem fajną nagrodą! ?

<p>Loading...</p>