25.04.20171 min
Daniel Aniszkiewicz

Daniel AniszkiewiczWiceprezesAkademickie Stowarzyszenie Informatyczne

14 Sesja Linuksowa

14 Sesja Linuksowa

Sesja Linuksowa to największa w Polsce konferencja poświęcona rozwiązaniom Open Source oraz najnowszym trendom w systemach z rodziny GNU/Linux. Organizowana przez Akademickie Stowarzyszenie Informatyczne działające przy Politechnice Wrocławskiej.

 

Tegoroczna, 14 edycja wydarzenia, odbędzie się w dniach 6-7 maja w budynku Strefy Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej.

tak było rok temu :)

Celem konferencji jest promowanie idei wolnego oprogramowania. Wiemy, że Open Source jest coraz bardziej popularny zarówno w rozwiązaniach komercyjnych, jak i domowych. Dlatego na konferencji poruszamy zagadnienia z różnych dziedzin, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników. Udział w konferencji jest darmowy.

Sesja jest wyjątkową okazją do poszerzenia swojej wiedzy, a także nawiązania wartościowych znajomości. Co roku na konferencji spotykają się pasjonaci informatyki z całej Polski.

Dla osób, które nie będą mogły pojawić się osobiście, dostępna będzie transmisja na żywo, a nagrania z poszczególnych prelekcji zostaną później udostępnione.

Lokalizacja: Strefa Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej

Hoene-Wrońskiego 10, 50-376 Wrocław

 

Data rozpoczęcia:

06 maja 2017 roku od 10:00.

Data zakończenia:

7 maja 2017 roku 17:00

Strona www:

facebook:

Wstęp: wolny

 

<p>Loading...</p>