Czyli jaki?

Skoro tutaj jesteś, pewnie czeka Cię zakup nowego komputera. Firm i modeli jest tyle, że ciężko podjąć decyzję, tym bardziej, jeśli się na tym nie znasz. Właśnie dlatego stwierdziliśmy, że wykorzystamy siłę naszej bulldogowej społeczności!


Ponad 800 specjalistów IT podzieliło się swoją wiedzą, a my tę wiedzę zebraliśmy w całość i stworzyliśmy poradnik dla wszystkich tych, którzy chcą świadomie kupić swój pierwszy sprzęt.

Co w nim znajdziesz?

  • czym są i na co wpływają poszczególne parametry komputera
  • na które z nich zwrócić uwagę w zależności od tego, czego potrzebujesz
  • listę polecanych modeli komputerów

Masz nieużywany komputer?

Mimo licznych inicjatyw brakuje 100-200 tysięcy zestawów komputerowych do zdalnej nauki. Często nauczycielom i wychowankom domów dziecka. #UwolnijZłomka to oddolna inicjatywa, która zachęca ludzi do przekazania nieużywanego sprzętu potrzebującym.

Jak pomóc?

Nasi partnerzy

Ostatnie czasy, kiedy dla wielu zdalna praca lub nauka to była jedyna dostępna forma, pokazały jak komfort pracy z komputerem wpływa na jakość codziennego życia. Z drugiej strony w natłoku nowinek i rozwiązań trudno się odnaleźć. Które z nich są rzeczywiście warte uwagi, a które tylko zbędnie zawyżają cenę?


Prosimy o pomoc specjalistów IT, którzy doskonale wiedzą co szczególnie wpływa na jakość pracy z komputerem. Są też na bieżąco z nowinkami i technologami dlatego potrafią obiektywnie ocenić, które z nich są warte swojej ceny.


Jako Bulldogjob.pl mamy doświadczenie w przeprowadzaniu corocznie największego w Polsce Badania Społeczności IT, w którym udział biorą tysiące specjalistów. Wykorzystaliśmy to doświadczenie do przeprowadzenia eksperckiego badania konsumenckiego przeprowadzonego wśród specjalistów IT. Wynikiem jest poradnik, który wszystkim początkującym ułatwi decyzję o wyborze swojego pierwszego komputera.

to moment, w którym wielu rodziców rozważa zakup komputera, który pomoże w nauce ich dzieciom.