Nasza strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem

Webinar z Google Next

Zarejestruj się na bezpłatny webinar z contentem prosto z Google Next.
Webinar z Google Next

Już 18 grudnia o godzinie 11:00 odbędzie się godzinny bezpłatny webinar ze świeżutkim contentem prosto z Google Next, na którym był Marcin Kowalski, Development Head z GFT Poland. W trakcie spotkania opowie on i pokaże, w jaki sposób efektywnie i tanio wykorzystać infrastrukturę Google Cloud do zadań Machine Learning za pomocą Big Query.

Marcin przedstawi, jak „elastyczna hurtownia” może pomóc Waszym klientom działać taniej i sprawniej oraz wytłumaczy, dlaczego to ważny krok na drodze do chmury i jakie GFT widzi zalety pod względem procesu opartego o klasyczne narzędzia Data Science. Przyjrzy się także, co jeszcze musi się wydarzyć, aby rozwiązania tej klasy stały się pierwszym wyborem analityków danych.

Na koniec zaprezentuje, jak zwiększyć interpretowalność modeli analitycznych za pomocą ogłoszonego na Google Next London' 19 narzędzia: „What-If-Tool".


Rejestracja pod tym linkiem.

Rozpocznij dyskusję

Lubisz dzielić się wiedzą i chcesz zostać autorem?

Podziel się wiedzą z 160 tysiącami naszych czytelników

Dowiedz się więcej