Nasza strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem

Rusza kilkudniowy festiwal IT

Od 9-15 września 2019 w Bielsko-Białej będzie się odbywał festiwal IT. BB Days 4 IT, organizowany przez lokalne firmy informatyczne.
Rusza kilkudniowy festiwal IT

Firmy informatyczne z Bielska-Białej chcą połączyć siły i wspólnie zorganizować festiwal IT. BB Days 4 IT - bo taką nazwę będzie nosił festiwal. Odbędzie się w dniach 9-15 września 2019 roku.

Bielsko-Biała przyciąga osoby szukające dogodnego miejsca do pracy i wypoczynku. Impreza ma na celu pokazanie siły lokalnego rynku IT, będąc okazją do poszerzenia wiedzy oraz integracji pasjonatów programowania.

Idea festiwalu narodziła się po kilku edycjach BBQ4.IT. Nawiązuje też do organizowanych w przeszłości Dni Wolnego Oprogramowania (DWO). Podczas tych wydarzeń programiści i inżynierowie z południa Polski spotykali się, aby poszerzyć kwalifikacje i wymienić się doświadczeniami. Idąc za ciosem oraz wsłuchując się w głosy innych firm, postanowiiliśmy stworzyć tygodniową imprezę, podczas której można będzie wysłuchać prelekcji, popracować na warsztatach tematycznych, zobaczyć od wewnątrz pracę w firmach informatycznych. Będzie też okazja miło i produktywnie spędzić czas na planowanej na zakończenie festiwalu 4. edycji konferencji BBQ4.IT

– wyjaśnia Piotr Szymura, dyrektor pionu rozwoju oprogramowania w Rekord SI, jeden ze współorganizatorów eventu.

BB Days 4 IT to wydarzenie dla każdego zainteresowanego pracą informatyka, a także mieszkaniem i wypoczynkiem w Bielsku-Białej. Mówiąc inaczej, zaproszeni są wszyscy poszukujący swego miejsca pod Słońcem w branży IT .

Organizatorami wydarzenia są Rekord SI, Selleo, Capsilon, Akademia Techniczno-Humanistyczna i Miasto Bielsko-Biała.

Bilety na sobotnie konferencje znajdziesz na tej stronie.
Link do zapisów na wszystkie firmowe eventy znajdziesz na tej stronie  - stąd zostaniecie przekierowani na strony do rejestracji na poszczególne eventy.

Link do rejestracji na dni otwarte firm IT znajdziesz tutaj.

Więcej szczegółów na:

stronie IT. BB Days 4 IT
na fanpage'u facebookowym wydarzenia
na Twitterze wydarzenia

Masz coś do powiedzenia?

Podziel się tym z 120 tysiącami naszych czytelników

Dowiedz się więcej