Nasza strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem

The Remote Future Summit

Joshua Zerkel z Asany, prelegent The Remote Future Summit, zaprasza na cztery dni konferencji online, poświęcone pracy zdalnej.


Asana to aplikacja wspierająca organizację i zarządzanie pracą zespołów. Obejrzyjcie krótkie video - Joshua Zerkel, Head of Global Community firmy, zaprasza w nim na The Remote Future Summit - największą na świecie konferencję poświęconą pracy zdalnej, gdzie wystąpi w roli prelegenta.

Joshua Zerkel będzie mówił o nawykach wpływających na produktywność zdalnego pracownika. Nie bez przyczyny -  to Certified Professional Organizer®, który spędził dekadę na wspieraniu osób i firm w zwiększaniu produktywności i organizacji pracy. 

Szczegóły wystąpienia:
Productivity habits: How to be a successful remote worker 
Dzien II The Remote Future Summit 
6 czerwca 2018, godz. 16:15

Pozostali prelegenci: 
https://remote-future.com/speakers/

Jak stawić czoło zdalnej rewolucji? Podczas czterodniowego The Remote Future Summit aż 50 ekspertów podzieli się przykładami najlepszych rozwiązań. Konferencję zwieńczy stworzenie raportu na temat pracy zdalnej. Dołącz do dziewięciu tysięcy uczestników z całego świata i posłuchaj prelegentów z czołowych firm - takich, jak Asana, Dropbox, Github, LinkedIn, Forbes, The New York Times i wielu innych.

Dzień pierwszy zorganizowano pod kątem managerów i rekruterów. Poruszana będzie tematyka tegorocznych wyzwań związanych z zatrudnieniem, przyszłości miejsc pracy i rozwiązań sprzyjającym zespołom rozproszonym. Jeśli jesteś pracownikiem i freelancerem, a marzysz o pracy z dowolnego miejsca na świecie, weź udział w dniu drugim. Dowiesz się jak poradzić sobie z wymówkami szefa oraz jak pozostać produktywnym, zdyscyplinowanym i zaangażowanym. Dzień trzeci to polskie success stories. Na koniec uczestników czeka Workshop Day 

Pełen program: 
https://remote-future.com/schedule/

Rejestracja jest bezpłatna - dołącz z dowolnego miejsca na Ziemi. The Remote Future Summit jest konferencją w pełni online. Wszystkie treści będą dostępne, gdziekolwiek jesteś: 
https://remote-future.com/

Rozpocznij dyskusję

Lubisz dzielić się wiedzą i chcesz zostać autorem?

Podziel się wiedzą z 160 tysiącami naszych czytelników

Dowiedz się więcej