Nasza strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem

Przyjedź do Gdańska i ucz się od najlepszych. 22. maja startuje infoShare 2018!

Technologia, rozwój i społeczność - to wartości infoShare, największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Ucz się od najlepszych deweloperów i architektów.
Przyjedź do Gdańska i ucz się od najlepszych.  22. maja startuje infoShare 2018!

Za niecałe 3 tygodnie w gdańskim AmberExpo wystartuje kolejna edycja infoShare, największej konferencja technologicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Przewidziano 7 scen, ponad 100 prelekcji i ciekawe wydarzenia towarzyszące. Rejestracja i pełny program konferencji dostępne są na infoshare.pl.


Na infoShare spotykają się fani nowych technologii

Do dyspozycji uczestników oddano w tym roku siedem scen, z czego trzy poświęcone są zagadnieniom stricte technologicznym, to Tech Stage, Tech Plus I oraz Tech Plus II. Poruszane zagadnienia ściśle dotykają aktualnych trendów: rozwoju technologii blockchain, sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa czy rozwiązań chmurowych. Na scenach wystąpią m.in. Piotr Konieczny (niebezpiecznik.pl), Vitaly Friedman (smashingmagazine.com), Philipp Krenn (Elastic), czy Harry Roberts (csswizardry.com).

infoShare 2018 to również dedykowane deweloperom warsztaty, niektóre z nich odbędą się już 21 maja. W agendzie szkoleń znalazły się tematy związane z nowoczesnym C++, bezpieczeństwem w webaplikacjach, a także projektowaniem aplikacji chmurowych.

Startup Stage i poszukiwanie inwestorów

infoShare to również obowiązkowa impreza dla startupów. Swoje produkty przed inwestorami i przedstawicielami korporacji na Startup Stage zaprezentuje 20-ka najlepszych startupów, które przeszły do półfinałów w Startup Contest. Najlepsza spółka otrzyma 20 000 EUR. Na scenie pojawią się też prelegenci, którzy podpowiedzą, jak budować skalowalny biznes i w jaki sposób pozyskać finansowanie na rozwój firmy.

W AmberExpo wydzielono również specjalną strefę Speed Datingu, w której przez całe dwa dni konferencji będą odbywać się krótkie spotkania: jeden na jeden – startupów, inwestorów, przedstawicieli korporacji i potencjalnych klientów usług. Do umawiania rozmów służy specjalne narzędzie online dostępne po zarejestrowaniu się na infoshare.pl. Kto jeszcze powinien być na infoShare?

Na infoShare spotykają się wszyscy, którzy chcą pozostawać na bieżąco z trendami w dynamicznie zmieniającym się świecie nowych technologii. Poza Tech Stage i Startup Stage w AmberExpo funkcjonować będą: Inspire Stage z porządną dawką inspiracji, Marketing Stage z czołowymi marketerami oraz Leaders Event dla wszystkich nowoczesnych menadżerów.

W ramach wejściówek można korzystać też z wydarzeń towarzyszących, m.in. koncertu live w ramach Great Networking Party oraz Sunset Leaders Boat Race po pięknej Zatoce Gdańskiej.


Rozpocznij dyskusję
Zobacz kogo teraz szukają

Lubisz dzielić się wiedzą i chcesz zostać autorem?

Podziel się wiedzą z 160 tysiącami naszych czytelników

Dowiedz się więcej