Nasza strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem

Pierwsze warsztaty #FitIT

Kodołamacz.pl startuje z kolejnym projektem - bezpłatnymi treningami dla programistów (i nie tylko).
Pierwsze warsztaty #FitIT

Warsztaty #FtIT skierowane są do prowadzących siedzący tryb życia i zdecydowanie zbyt dużo czasu spędzają przed ekranem komputera. Prozdrowotne zajęcia poprowadzi Wiktoria Majewska, instruktorka Pilates Core i autorka fanpage’a „Ciało bez tabu”.

Wiktoria Majewska interesuje się metodami pracy z ciałem takimi jak kinezjologia, trening powięziowy i ćwiczenia TRE. Łączy je na swoich zajęciach tak, aby trening był wszechstronny, zdrowy, ciekawy i angażujący - nie tylko na poziomie ciała. Podczas godzinnych warsztatów #fitIT przeniesie uczestników w świat jogi i zdrowego ruchu. Zajęcia mają na celu wzmocnić głęboki gorset mięśniowy, zrelaksować, wyciszyć, pokazać elementy jogi Iyengara i treningu mięśni dna miednicy. Mięśnie te uczestniczą w stabilizacji całego ciała, a nieprawidłowe ustawienie miednicy lub niewydolne mięśnie mogą być przyczyną bólu pleców, najczęściej w odcinku lędźwiowym.

Podczas treningu wzmocnimy również mięśnie głębokie stabilizujące kręgosłup, pouczymy się poprawnie oddychać, a także ,,wyciszać" świadomość - co jest bardzo ważne dla dobrego samopoczucia i zachowania zdrowego, aktywnego stylu życia.

Warsztaty #FitIT
21 marca 2018, 18:00
Samo Centrum Wszechświata
ul. Chłodna 29, Warszawa 

Więcej na stronach:

www.kodolamacz.pl

www.facebook.com/kodolamacz

https://www.eventbrite.co.uk/e/warsztaty-fitit-1-trening-prozdrowotny-z-wiktoria-majewska-registration-43932289661

https://www.facebook.com/events/149942122343441/

Rozpocznij dyskusję

Lubisz dzielić się wiedzą i chcesz zostać autorem?

Podziel się wiedzą z 160 tysiącami naszych czytelników

Dowiedz się więcej