Nasza strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem

Startuje rekrutacja na NOKIA Academy

Weź udział w pełni zdalnej XIV edycji NOKIA Academy!
Startuje rekrutacja na NOKIA Academy

Nokia Wrocław oraz Nokia Kraków otwierają rekrutację na kolejną, XIV edycję NOKIA Academy! Nadchodząca odsłona projektu, zmodyfikowana w oparciu o opinie dotychczasowych uczestników i dostosowana do obecnych warunków, odbędzie się w nieco odmienionym, lecz ponownie atrakcyjnym i jednocześnie praktycznym formacie.


Czym jest NOKIA Academy?  

NOKIA Academy to projekt prowadzony przez krakowskie oraz wrocławskie Centrum Research & Development Nokii. Jest to cykl intensywnych, bezpłatnych szkoleń prowadzonych przez specjalistów z naszej firmy.

Do wyboru są dwa profile: testowanie oprogramowania oraz C++. Szkolenia dają możliwość zdobycia kompetencji, które pozwolą uczestnikom realizować się w nowych obszarach zawodowych.

Po zakończeniu programu, najlepsi spośród uczestników otrzymają możliwość podjęcia pracy we wrocławskim lub krakowskim biurze Nokii.

Zajęcia będą odbywać się w formie zdalnej w godzinach popołudniowych (16:30 – 18:30) i potrwają aż do końca października. NOKIA Academy podzielona będzie na 3 etapy. Do pierwszego zaprosimy po około 100 osób na profil. Do każdego kolejnego etapu zaprosimy tylko połowę uczestników. 


Do kogo skierowana jest NOKIA Academy

Program skierowany jest do ambitnych i szybko uczących się osób, które chciałyby zdobyć wiedzę z obszaru testowania lub programowania C++ i rozpocząć ścieżkę zawodową w Nokii :)


Co jest wymagane od uczestników? 

Akademia skupiała się będzie wokół dwóch profil: 

  • testowanie oprogramowania – wymagana przynajmniej podstawowa wiedza z jednego z poniższych obszarów: Linux, języki skryptowe, telekomunikacja, sieci TCP/IP, metodologia testowania;  
  • programowanie C++ – wymagana przynajmniej podstawowa wiedza z programowania w języku C++; plusem dla kandydata będzie znajomość: Linux, telekomunikacji, zagadnień z obszaru matematyki i algorytmiki, przebyte kursy i szkolenia z C++.  


Konieczne jest także co najmniej średnie wykształcenie, umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim i polskim oraz posiadanie własnego komputera.


Co oferujemy?  

  • Intensywny cykl szkoleń z testowania oprogramowania lub programowania w języku C++,  
  • dwa miesiące zdalnych wykładów i zajęć praktycznych,  
  • opiekę wykwalifikowanych trenerów, będących jednocześnie praktykami,  
  • autorski program szkoleń,  
  • oferty zatrudnienia dla najlepszych.  

 

Zaaplikuj do 14 lutego! 


Link do rejestracji:

Profil C++
Profil testerski

Rozpocznij dyskusję

Lubisz dzielić się wiedzą i chcesz zostać autorem?

Podziel się wiedzą z 160 tysiącami naszych czytelników

Dowiedz się więcej