26.09.20183 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Zbliża się X edycja konferencji HRcamp!

Poznaj najlepsze praktyki z zakresu rekrutacji i wizerunku pracodawcy w ramach trzech ścieżek: Przyciągaj, Zatrzymaj i Monitoruj.

Zbliża się X edycja konferencji HRcamp!

Już 9 października odbędzie się X edycja kultowej już konferencji HRcamp, organizowanej przez Employer Branding Institute. To doskonała okazja do inspiracji, dzielenia się doświadczeniem z autorytetami i profesjonalistami z branży HR i Employer Branding, a także szansa na spotkanie osób decyzyjnych z międzynarodowych i polskich organizacji. Ta jedna z największych konferencji branżowych w Polsce gromadzi co roku ponad 350 uczestników. Skierowana jest głównie do specjalistów z działów HR, employer brandingu, marketingu, szkoleń i rozwoju.

Przyciągaj. Zatrzymaj. Monitoruj.

HRcamp od lat charakteryzuje się wysokim poziomem merytorycznym, unikalną tematyką i międzynarodową rangą wydarzenia. W tym roku wśród prelegentów znaleźli się między innymi Kacper Sawicki z Papaya Films, Sebastian Drzewiecki z GSK oraz Marcel Horvath z Virgin Pulse. Całodzienna konferencja została podzielona na trzy bloki tematyczne - Przyciągaj, Zatrzymaj i Monitoruj - uwzględniające prelekcje, panele dyskusyjne oraz praktyczne warsztaty.

Wizerunek pracodawcy to wypadkowa wielu działań. Od zadbania o procesy rekrutacyjne, przez dostosowanie komunikacji do grup docelowych, do spójnych, zgodnych z wartościami działań wizerunkowo-rekrutacyjnych. Podczas prelekcji ze ścieżki Przyciągaj zaprezentujemy best practices z zakresu rekrutacji, employer brandingu i wizerunku pracodawcy.

Odpowiedni dobór benefitów i ścieżek kariery to jedne z głównych czynników warunkujących zgrany i dobrze funkcjonujący team. W dzisiejszych czasach wellbeing to coś więcej niż nagłówek w artykule HR. Więcej o tym, jak utrzymać i rozwijać talenty w organizacji opowiedzą prelegenci ze ścieżki Zatrzymaj.

Podstawa strategii i analityki to jeden z głównych obszarów do opanowania przez entuzjastów employer brandingu. Bez wskaźników nie możemy być przekonani o słuszności jakichkolwiek działań. W trakcie wystąpień ze ścieżki Monitoruj przekonamy się, że w obszarze HR i EB mamy ich naprawdę dużo!

X lat tradycji

To już X raz, kiedy zapraszamy wszystkich głodnych HR-owej wiedzy, kontaktów i inspiracji. Poprzednie edycje miały miejsce w warszawskim Kinie Praha. W tym roku spotkamy się w hotelu Airport Okęcie.

Za nami kilka lat spotykania się co roku w świetnej i nieformalnej atmosferze. Z roku na rok jest dużo więcej, coraz lepszych wystąpień. My też - jako HRowcy - się w tym kształcimy i szlifujemy swoje kompetencje. Wdrożenia, które się dzieją w polskim HR są coraz lepsze. Ro naprawdę widać podczas HRcamp.

- mówi Barbara Zych, CEO Employer Branding Institute.

Gala EBstars

Same prelekcje i warsztaty to zdecydowanie za mało. Po merytorycznej i praktycznej części konferencji startujemy z galą Employer Branding Stars - czyli najbardziej prestiżowego polskiego konkursu employer brandingowego. Podczas tegorocznej edycji zaprezentujemy intro do trzech najlepszych case'ów oraz nagrodzimy zwycięzców w każdej z siedmiu kategorii. Nie zabraknie również okazji do networkingu.

Dziel się wiedzą z najlepszymi i daj się zainspirować

Jeśli mielibyśmy jednym zwrotem opisać HRcamp, to zdecydowanie będą to ludzie, którzy chcą dzielić się swoim doświadczeniem. To niepowtarzalna szansa na dotarcie do osób decyzyjnych z działów HR, employer brandingu i marketingu. To okazja do nawiązania nowych kontaktów i zbudowanie bazy klientów. To inspiracja i możliwość dzielenia się doświadczeniem z największymi autorytetami z branży. To przede wszystkim praktyka - najlepsze case studies i rozwiązania z zakresu HR i employer brandingu.

Co tu dużo mówić: szykuje się coś niesamowitego, co na zawsze zostanie w życiu każdego HRowca. Do zobaczenia 9 października!

Uwaga: przy zapisach do końca sierpnia obowiązuje rabat 20%, a do końca września 10%.

Agendę wydarzenia, formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji na temat tegorocznej edycji znajdziecie na stronie https://hrcamp.pl/.

<p>Loading...</p>