15.01.20201 min
Bulldogjob

Bulldogjob

U mnie działa. Jak nie rekrutować w IT

Weź udział w meetup'ie i dowiedz się, jak skutecznie rekrutować w IT.

U mnie działa. Jak nie rekrutować w IT

"Jak nie rekrutować w IT" to pierwszy tegoroczny meetup dla społeczności HR oraz specjalistów IT, biorących udział w procesach rekrutacyjnych, będący początkiem cyklu "U mnie działa", który w 2020 roku realizowany będzie przez redakcję Bulldogjob.pl

U mnie działa. Jak nie rekrutować w IT odbędzie się 23.01.2020 w budynku Mindspace przy ul. Koszykowej 61, w Warszawie. Start, godzina 18.00.

O swoich doświadczeniach, spostrzeżeniach i spojrzeniu na proces rekrutacji z różnych stron, opowiedzą ludzie zajmujący się tą tematyką od wielu lat. 

Wśród zaproszonych gości z niekonwencjonalnym podejściem do budowania zespołów IT, opartym o szacunek, uczciwość i wyszukiwanie talentów, znaleźli się Iwona Tur, CEO Bulldogjob.pl, Jarosław Szewczuk, CEO Rivet Group, Wojciech Magdziarz, Senior IT Project Manager w Credit Suisse oraz Maciej Kisielewski, Software Engineer at Canonical Ltd. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak naprawdę nie rekrutować w IT, na co zwracać uwagę i co jest ważne dla obu stron procesu rekrutacji, zarejestruj się już dziś.

"U mnie działa. Jak nie rekrutować w IT" to autorytety HR i IT, luźna klubowa atmosfera, dj, loteria wizytówkowa z atrakcyjnymi nagrodami (pakiety promocyjne bulldogjob.pl), bar piwny oraz przekąski.


Wstęp darmowy - wymagana rejestracja pod tym linkiem.

Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy. Bądź z nami, bo naprawdę warto.

<p>Loading...</p>