15.05.20192 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Konferencja Nowoczesnego HR zbliża się wielkimi krokami

Dołącz do uczestników konferencji HR Future i sprawdź, jak zmienia się rola HR w czasach re-definicji relacji pracownik-pracodawca.

Konferencja Nowoczesnego HR zbliża się wielkimi krokami

Branża HR dynamicznie się rozwija w związku z czym wymusza na Dyrektorach i Profesjonalistach HR wdrażanie nowoczesnych rozwiązań. Dobrze wprowadzane zmiany pozwalają organizacjom lepiej zarządzać zasobami ludzkimi oraz maksymalizować zyski.

Konferencja Nowoczesnego HR-u to jedyne wydarzenie, które porusza kwestie związane z aktualnymi wyzwaniami tej branży. To połączenie praktycznych rozwiązań i biznesowego doświadczenia. Cały dzień zostanie wypełniony konkretną wiedzą z zakresu zarządzania projektami HR, nowoczesnymi narzędziami, wyzwaniami związanymi z transformacją cyfrową organizacji, automatyzacją procesów oraz inspirującymi case studies firm, które już wdrożyły nowoczesne rozwiązania HR. Program konferencji HR Future jest podzielony na dwie strefy tematyczne.

CZĘŚĆ. 1 STREFA INSPIRACJI
Głos zabiorą wybitne autorytety z różnych sektorów biznesu. Podzielą się swoim doświadczeniem pokazując, jak wielowymiarowa i interdyscyplinarna jest rola współczesnego HR oraz zainspirują do wprowadzania odważnych zmian w zakresie funkcjonowania działów HR.

Prelekcje poprowadzą:
prof. Andrzej Blikle
prof. Jerzy Bralczyk

CZĘŚĆ 2. STREFA DOBRYCH PRAKTYK
Druga część programu obejmuje 12 warsztatów z praktykami HR. Wśród ścieżek do wyboru znajdują się między innym:
- HR Creative Solutions
- HR Challanges of Tomorrow
- Employee Experience

Każdy uczestnik konferencji otrzyma zarówno certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu, jak i niepowtarzalną szansę nawiązania kontaktów z czołowymi przedstawicielami branży HR. W ramach wydarzenia będzie można również porozmawiać z prelegentami: praktykami i ekspertami ze świata biznesu i HR.

Kiedy?
31.05.2019 r. 

Gdzie?
Hotel Novotel Warszawa Airport
ul. 1 Sierpnia 1, 02-134 Warszawa

Organizator: Forum Media Polska Sp. z o.o.
Informacje: www.konferencjanowoczesnegohr.pl

<p>Loading...</p>