21.08.20182 min
Redakcja Bulldogjob

Redakcja Bulldogjob

Jak wynagradza branża IT

Bitspiration 2018: Martyna Broda w ramach ścieżki HR dla IT.

Jak wynagradza branża ITMartyna Broda na Bitspiration 2018

Jeżeli myślisz, że będziemy opiewać rynek IT i to, jak dużo pieniędzy tu się zarabia - nie na tym wystąpieniu. Spojrzymy krytycznie na niektóre zabiegi firm, przyjrzymy się też dobrym wzorcom. Jak przybliżać kadry IT do swojej firmy? Jak wynagradzać ludzi, niekoniecznie przysłowiowym „15k"? Jeżeli dopiero startujesz z firmą i nie masz dużych budżetów poświęconych na HR, podczas spotkania znajdziesz kilka wskazówek, którymi możesz się zainspirować.

HR dla IT 

Za poziom merytoryczny i tematykę wykładów jednej z trzech ścieżek Bitspiration 2018 - HR dla IT - odpowiadała Iwona Tur - CEO & co-owner Bulldogjob - The Space for IT People oraz współtwórcy i przyjaciele portalu. Teraz dzielimy się wybranymi prelekcjami - dla HR-owej inspiracji. Co wtorek na Blogu Tech Rekrutera będą pojawiać się następujące prelekcje:


Jak tworzyć i zarządzać działem IT? Czym różni się pozyskanie pracownika do działu IT od pozyskiwania innych specjalistów? Jak i gdzie szukać pracowników technicznych oraz jak przekonać ich, że praca w Twojej firmie to ciekawe i odpowiedzialne wyzwanie? To tematyka poruszona w ramach ścieżki, przeznaczonej dla przedsiębiorców prowadzącyh firmy oparte o rozwiązania IT, managerów działów IT i rekruterów, którzy zajmują się pozyskiwaniem pracowników IT.

<p>Loading...</p>