12.09.20192 min
Redakcja Bulldogjob

Redakcja Bulldogjob

HR, biznes i techne

Konferencja HR W BIZNESIE Techne odbędzie się już 24.10.2019 w Bydgoszczy.

HR, biznes i techne

Co łączy starogreckie słowo „techne” oraz branżę HR? Odpowiedź na to pytanie będzie można poznać podczas konferencji HR W BIZNESIE Techne, którą eksperci rynku pracy z FlexHR współorganizują wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Toruniu 24.10.2019 w Bydgoszczy.


Techne

Tematem tegorocznej edycji konferencji HR W BIZNESIE jest słowo „techne” (τέχνη), które w języku Homera oznacza sztukę działania w danym obszarze. 24 października br. w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy, wraz z zaproszonymi ekspertami, będzie można przyjrzeć się sztuce podejmowania skutecznych działań w branży HR. Służyć będą temu dwa bloki tematyczne.


Future Is Now

Słowo „techne” to rdzeń takich słów, jak technika, czy technologia. Dlatego w pierwszej części konferencji HR W BIZNESIE poruszone zostaną zagadnienia poświęcone rozwiązaniom, które pomagają specjalistom HR być każdego dnia o krok naprzód.

Technologia przeplata się z naszym życiem zawodowym i prywatnym. Nie inaczej dzieje się w branży HR. A ta, żeby być partnerem dla biznesu, musi dotrzymywać kroku postępowi technologicznemu.

– mówi Monika Żuchlińska, Dyrektor Centrum Rozwoju Kariery i Współpracy z Biznesem Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu.


Back To Human

 Zeszłoroczny temat konferencji, Human Relations, stanowił alternatywne odczytanie akronimu HR. W nawiązaniu do niego powstała koncepcja drugiego bloku wystąpień.

To właśnie Człowiek jest w centrum działań branży HR; ona powstała dla niego. Dlatego podczas konferencji HR W BIZNESIE będziemy wspólnie się przyglądać, co możemy zrobić, aby mimo postępu technologicznego Człowieka nie przesłoniły metadane.

– mówi Ewa Korecka, Dyrektor Generalna FlexHR.


Co będzie się działo?

W tym roku w Bydgoszczy będzie można posłuchać i wymienić się doświadczeniami m.in. z Mają Gojtowską (gojtowska.com), Barbarą Zych (EB Institute), czy Mateuszem Pszczółkowskim (OLX). Organizatorzy zaprosili także Cezarego Mączkę oraz Piotra Sachę (Budimex), którzy podzielą się swoimi najnowszymi doświadczeniami z przenoszenia procesów HR do chmury.

Ponadto chętni mogą wziąć udział w jedynym  w regionie warsztacie tworzenia bota dla HR, który poprowadzą Katarzyna Wojdyła oraz Katarzyna Kończalska z Norian Accounting. Nie trzeba być programistą, wystarczy tylko mieć swój laptop i program, który organizatorzy podeślą uczestnikom.

Koncepcja konferencji powstała na kanwie współpracy z FlexHR z Wyższą Szkołą Bankową w Toruniu przy prowadzeniu dwóch kierunków studiów podyplomowych: Doradztwo Zawodowe i Coaching Kariery oraz HR Business Partner z controllingiem personalnym oraz cyklu comiesięcznych spotkań HR CAFE. HR  W BIZNESIE odbywa się naprzemiennie w Bydgoszczy i w Toruniu.

Jako patron medialny, do udziału w konferencji HR W BIZNESIE Techne zapraszamy całe środowisko branżowe: HR Managerów, specjalistów HR, właścicieli firm oraz wszystkich zainteresowanych tematyką HR.

Rejestracja i informacje: hrwbiznesie.com

<p>Loading...</p>