19.09.20234 min
Bulldogjob

Bulldogjob

L&D Meetup #Let’s Grow dla branży HR i nie tylko

19 października w w Warszawie odbędzie się L&D Meetup #Let’s Grow – największe w Polsce spotkanie poświęcone taktykom i strategiom rozwojowym w organizacjach.

L&D Meetup #Let’s Grow dla branży HR i nie tylko

Już 19 października w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie odbędzie się L&D Meetup #Let’s Grow – największe w Polsce spotkanie poświęcone taktykom i strategiom rozwojowym w organizacjach, przeznaczone dla praktyków i osób zarządzających obszarem L&D.

Udział w wydarzeniu wezmą m.in. Iwony Dragan Henc z MAHLE, Dominiki Klichowicz z OLX czy Karoliny Brzozowskiej z Fujitsu Poland GDC. Wydarzenie jest organizowane przez HCM Deck – zespół, który buduje platformę współtworzącą kulturę uczenia się w firmach enterprise, a opiekunką merytoryczną konferencji jest Dorota Piotrowska, VP of People and Organization Development, uznana w Polsce i za granicą ekspertka rozwoju talentów i organizacji

L&D Meetup to format realizowany przez HCM Deck od 2016 roku, który oprócz prelekcji opartych na aktualnych wyzwaniach w obszarze rozwoju pracownika największych organizacji w Polsce i na świecie wyróżnia się atmosferą sprzyjającą swobodnej wymianie wiedzy wśród ponad 150 praktyków z branży. Prelegenci L&D Meetup, wśród których do tej pory znaleźli się eksperci z Google, Blinkist czy Volvo, dzielą się swoimi doświadczeniami i realnymi case’ami, a nad jakością, spójną strukturą i praktycznymi dla odbiorcy aspektami każdego wystąpienia czuwa zespół HCM Deck. 

Temat przewodni tegorocznego wydarzenia #Let’sGrow to spojrzenie na obszar rozwoju pracownika z dwóch perspektyw Learning & Development. Pierwszą z nich są procesy wspierające rozwój indywidualny, które zostaną przedstawione w segmencie tematycznym Grow Your People, a drugą przełożenie strategii rozwojowych na cele biznesowe organizacji, które będzie można zgłębiać w części Grow Your Business.  

Rozwój talentów i kariery w dzisiejszym świecie pracy to kluczowa kwestia zarówno dla biznesu, jak i pracowników. Między innymi z tegorocznego badania opublikowanego w 2023 LinkedIn Workplace Learning Report wiemy, że dostępna dla wszystkich możliwość ciągłego szlifowania i zdobywania nowych umiejętności oraz sukcesywnego rozwijania kariery w ramach organizacji to jedne z głównych czynników brane pod uwagę przez kandydatów przy wyborze miejsca pracy. Jasne możliwości rozwojowe i awansowe są głównym motywatorem satysfakcji i zaangażowania, które wprost przekładają się na aspekty biznesowe takie jak wskaźniki efektywności, innowacyjności, retencji  czy też rzecznictwa (advocacy) pracowników w procesie przyciągania talentów.” - mówi Dorota Piotrowska, VP of People and Organization Development w HCM Deck i opiekunka merytoryczna wydarzenia. 

Agenda wydarzenia została skonstruowana w oparciu o wyzwania, przed jakimi stoją organizacje, aby stworzyć środowisko sprzyjające realizacji aspiracji w zakresie kariery indywidualnej pracownika, jak też wykształceniu kompetencji, które uodpornią firmę na zmiany i przygotują na wyzwania dzisiejszej rzeczywistości gospodarczej, społecznej i politycznej.

W segmencie Grow Your People prelegenci przygotują wystąpienia w dwóch blokach. W pierwszym „Różnorodność pokoleniowa i kulturowa a skutecznie angażujące taktyki rozwojowe” usłyszymy Iwonę Dragan Henc, Learning and Development Managerkę w MAHLE czy Katarzynę Pedę, Dyrektorkę HR w Circle K Business Centre. W drugim „Reskilling jako fundament realizacji pełni potencjału, mobilności wewnętrznej i retencji pracowników” wystąpią między innymi Olga Majchrzak-Lakota, People & Culture Partner, Volvo Group Digital&IT Poland oraz Dominika Klichowicz, Head of HRBP, OLX CU Europe & Central Asia. 

W segmencie Grow Your Business skupimy się na ukazywaniu przełożenia działań rozwojowych na wyniki biznesowe w bloku „Inwestycja w rozwój w kontekście celów biznesowych organizacji”. Tutaj swoją prelekcję wygłosi m.in. Karolina Brzozowska, L&D and Talent Business Partner z Fujitsu GDC.

L&D Meetup to nie tylko merytoryczne prelekcje, panele dyskusyjne i wystąpienia ekspertów, ale także doskonała okazja do nawiązania kontaktów w wyjątkowej atmosferze. W tym roku wydarzenie odbędzie się w inspirującym do tego miejscu Centrum Kreatywności Targowa przy ulicy Targowej 56 w Warszawie. 

Zaraz po wystąpieniach goście zaproszeni zostaną do udziału w Cocktail Party, podczas którego będzie można swobodnie porozmawiać o rozwoju i nie tylko przy muzyce klubowej na żywo, delektować się przekąskami czy skorzystać z oferty open baru. To tylko część atrakcji, które dla uczestników przygotował organizator wydarzenia. 

Wydarzenie jest biletowane w celu pokrycia kosztów logistycznych. Bilety są dostępne w cenie 599 zł netto. 

Więcej informacji o konferencji L&D na stronie.


O organizatorze: 

HCM Deck to platforma wspierająca rozwój ponad 300 000 pracowników organizacji takich jak Jerónimo Martins, Żabka, Play czy Allegro tworzona z myślą o zespołach mających na co dzień kontakt z klientem. Platforma to miejsce, w którym pracownicy angażują się w szkolenia i rozwój, mają dostęp do kluczowej wiedzy i zasobów, dzięki którym osiągają lepsze wyniki w pracy.

Od 2016 roku firma HCM Deck organizuje wydarzenia branżowe poświęcone branży L&D.

<p>Loading...</p>