31.07.20181 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Content Employer Branding w IT - z czym to się je?

Bitspiration 2018: Iwona Tur w ramach ścieżki HR dla IT.

Content Employer Branding w IT - z czym to się je?

Iwona Tur na Bitspiration 2018

Jednym z największych wyzwań, jakie stoi przed zespołami HR w IT, jest budowanie kompetentnego i dopasowanego zespołu w krótkim czasie. Na przykładzie firmy Netguru został omówiony case study: jak pozyskać 90 wartościowych CV od programistów za pomocą content employer brandingu.

HR dla IT

Za poziom merytoryczny i tematykę wykładów jednej z trzech ścieżek Bitspiration 2018 - HR dla IT - odpowiadała Iwona Tur - CEO & co-owner Bulldogjob - The Space for IT People oraz współtwórcy i przyjaciele portalu. Teraz dzielimy się wybranymi prelekcjami - dla HR-owej inspiracji. Co wtorek na Blogu Tech Rekrutera będą pojawiać się następujące prelekcje:


Jak tworzyć i zarządzac działem IT? Czym różni się pozyskanie pracownika do działu IT od pozyskiwania innych specjalistów? Jak i gdzie szukać pracowników technicznych oraz jak przekonać ich, że praca w Twojej firmie to ciekawe i odpowiedzialne wyzwanie? To tematyka poruszona w ramach ścieżki, przeznaczonej dla przedsiębiorców prowadzącyh firmy oparte o rozwiązania IT, managerów działów IT i rekruterów, którzy zajmują się pozyskiwaniem pracowników IT.

<p>Loading...</p>