Warsztat #222 Podstawy Microsoft Azure - Azure App Services, Azure Storage oraz Azure Functions

  • 16.02.2019
  • Warszawa
  • 1 dzień
  • 1 PLN
Typ szkolenia
Warsztat - Krótsze praktyczne ćwiczenia w większych grupach

Tryb szkolenia
  • W ciągu dnia

Adresaci szkolenia
  • Programista/Architekt

Opis szkolenia

Podsumowanie:

Technologie chmurowe są coraz bardziej popularne, jednak często próg wejścia jest zbyt wysoki - konieczność podpięcia karty płatniczej w celu uzyskania subskrypcji to tak naprawdę jedna z wielu przeszkód, która dla wielu jest nie do przejścia. Dodatkowo mnogość usług i konfiguracji potrafi napędzić stracha - bez odpowiednich wskazówek ciężko jest zacząć naukę i wyciągać poprawne wnioski. Jeśli chciałbyś spróbować swoich sił z chmurą Azure, ten warsztat jest dla Ciebie. Nie musisz konfigurować nic w swoim zakresie - jako prowadzący zapewniam konto dla każdego z uczestników, abyś w 100% mógł skupić się na budowie swojej pierwszej aplikacji chmurowej. Gwarantuję zero teorii, cały dzień praktyki i sporą dawkę wiedzy, która na pewno przyda się przy Twoich kolejnych projektach w chmurze.

Jest to pierwszy warsztat z cyklu kilku połączonych wydarzeń podczas którego: - napiszesz aplikację webową w oparciu o Azure App Services - poznasz niezwykle elastyczną usługę Azure Storage, która pozwala na przechowywanie danych na wiele sposobów - zintegrujesz wszystko z użycie Azure Functions

Jedynym wymogiem od uczestników jest podstawowa znajomość jednego z języków programowania: C#/Java/JavaScript. Na koniec warsztatu uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w quizie z nagrodami :)

Na koniec dnia będziesz mógł się pochwalić w pełni działającą aplikacją opartą o trzy wymienione usługi Azure.

Dla uczestników przewidziana jest pizza, a także przerwy kawowe.

Agenda:

  1. Tworzenie Azure App Services.
  2. Integracja z Azure Storage.
  3. Dodatkowe funkcjonalności z użyciem Azure Functions.

Dodatkowe informacje: W trosce o jakość warsztatów jesteśmy zmuszeni ograniczyć liczbę uczestników. Kwalifikacja odbywa się na podstawie odpowiedzi udzielonych w formularzu zgłoszeniowym oraz - w dalszym kroku - kolejności zgłoszeń. Potwierdzenie udziału w warsztatach wraz z instrukcją przygotowania środowiska otrzymasz najpóźniej na 7 dni przed planowaną datą wydarzenia.


Zapisz się na kurs
Organizator szkolenia - StacjaIT - skontaktuje się z tobą w celu dokończenia procesu rejestracji