Sztuczna Inteligencja w Biznesie – interaktywne szkolenie z elementami Data Thinking i Role-Play

998.0 PLN 948.1 PLN

Sztuczna Inteligencja w Biznesie – interaktywne szkolenie z elementami Data Thinking i Role-Play

25.01.2021
Online
2 dni
Project Manager, Analityk

Czego się nauczysz

 • Etap 1. Podejście techniczne: wejdziesz w buty inżynierów. Przejdziesz przez ćwiczenia i interaktywne notatniki, które pozwolą zrozumieć, a nawet „poczuć” utrudnienia z jakimi mierzą się specjaliści.
 • Etap 2. Podejście biznesowe: zbadasz analizę przypadków użycia Sztucznej Inteligencji w biznesie. Poznasz metodyki prowadzenia tego typu projektów. Ta część to dużo warsztatów (elementy Design/Data Thinking, sesje Role-Play). W tym podejściu doświadczysz realnych problemów projektowych.
 • Etap 3. Podejście prawne: poznasz środowisko prawne. Przeanalizujemy problemy, które mogą się pojawić. Poszukamy rozwiązań. Wśród omawianych tematów pojawią się takie jak: własność rozwiązania w zastosowaniu komercyjnym, dane a modele danych, czy zagadnienia prawne związane z różnym formatami danych.

Korzyści ze szkolenia dla Ciebie

Nauczysz się patrzeć na wyzwania Sztucznej Inteligencji z perspektywy technicznej, biznesowej i prawnej.
 • Nie obiecujemy co AI może.
  Uczestnicy sami przeprowadzą trening sieci neuronowej (Deep Learning) i ocenią jej wynik.
 • Nie będziemy się zajmować listowaniem wyzwań i problemów wdrażania AI.
  Wspólnie z uczestnikami szkolenia przeanalizujemy problemy AI w ramach sesji Role-Play.
 • Nie damy gotowych rozwiązań AI.
  Zaprojektujemy rozwiązanie AI podczas symulowanego warsztatu Data Thinking.
 • Oddzielną częścią szkolenia jest aspekt prawny,
  Poruszymy najważniejsze zagadnienia prawne projektów AI.
Dla kogo jest to szkolenie?

To szkolenie jest dla liderów, menedżerów i analityków biznesowych. AI jest wszędzie i w coraz większym stopniu wpływa na to co, kto i jak robi. Celem szkolenia jest rozwoju umiejętności w zakresie AI.

Trenerzy

Grzegorz Gwardys

Lider zespołu Data Science / Computer Vision realizującego prace badawczo-rozwojowe (B+R) oraz usługi z zakresu Data Science. Specjalista z 10-letnim doświadczeniem komercyjnym w Uczeniu Maszynowym, Deep Learningu, Wizji Komputerowej i Przetwarzaniu Języka Naturalnego. Wykładowca studiów podyplomowych na Politechnice Warszawskiej z Deep Learning. Prelegent wielu konferencji branżowych w tym Rzeczpospolita Data Analytics Forum 2019, CDO Forum 2019, czy ABSL Club. Członek i prelegent Warszawskiej Grupy Użytkowników Pythona (PyWaw).

Daniel Grzywczak

Specjalista Data Scientist, z 10-letnim doświadczeniem komercyjnym. Ekspert w obszarze analizy obrazów i wizji komputerowej ze szczególnym uwzględnieniem technik głębokiego uczenia, ale również w zakresie przetwarzania sygnałów, analizy dźwięku i sekwencji wideo, danych tabelarycznych oraz uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji. Od dwóch lat lider projektu w Promity. Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych na Politechnice Warszawskiej.

Jerzy Filipowicz-Limanówka

Trener, mentor, menadżer IT z ugruntowaną widzą prawną i menadżerska, od ponad 20 lat uczestniczy w projektach dostarczania i utrzymania usług IT świadcząc usługi doraźne w procesie tworzenia i wdrażania systemów informatycznych. Ma wieloletnie doświadczenie w zakresie negocjacji, monitorowania i rozliczania umów na dostawę i wdrożenie złożonych systemów informatycznych, a także wspierania mediacji w sporach związanych z realizacją umów. Ma specjalistyczną wiedzę w zakresie prawa nowych technologii oraz oceny wpływu regulacji prawa na inwestycje informatyczne (w tym przykładowo ochrona danych wrażliwych, bezpieczeństwo, interoperacyjność) zarówno w aspekcie biznesowym jak i technicznym. Absolwent wydziału Prawa Akademii Leona Koźmińskiego, doktorant na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Program

 • Dzień pierwszy

  • Czym jest AI? (wprowadzenie i podstawowe pojęcia)
  • AI od strony technicznej
  • Zarządzanie projektem AI

 • Dzień drugi

  • Zagadnienia Etyczne AI
  • AI Governance
  • AI a Prawo

Podobne szkolenia

Nie ma tu szkolenia dla Ciebie?
Napisz czego szukasz!