JavaScript Developer

9500.0 PLN 9025.0 PLN

JavaScript Developer

27.02.2021
Online
Początkujący

Czego się nauczysz

 • Nauka popularnych technologii: Node.js, HTML, SCSS, JavaScript, TypeScript (OOP),framework Angular
 • Po 6 miesiącach kursu będziesz gotów do podjęcia pracy na stanowisku Junior Frontend Developer
 • Uzupełnisz swoje portfolio przynajmniej 20 projektami
 • Poznasz inspirujących mentorów, którzy poprowadzą Cię przez tę ścieżkę i zmotywują do pomyślnego rozpoczęcia nowej kariery
 • Rozwiniesz swoje kompetencje miękkie oraz dzięki naszej metodologii nauczania zdobędziesz doświadczenie w realnej pracy programisty

Korzyści ze szkolenia dla Ciebie

Ten weekendowy 6 miesięczny kurs online, przygotuje Cię do pracy na stanowisku Junior Frontend Developera.
 • 192 godziny pracy projektowej i warsztatowej pod okiem mentora
 • 480 godzin samodzielnej pracy zdalnej ze wsparciem mentora
 • Dostęp do platformy edukacyjnej i komunikacyjnej
 • Szkolenia soft skills i warsztaty techniczne
 • Light talks, podczas których mentorzy dzielą się doświadczeniem i zdradzają kulisy pracy w IT
 • Konsultacje 1on1 z Mentorem
 • Dostęp do naszej cool przestrzeni - jeżeli jesteś z Krakowa lub Warszawy
Dla kogo jest to szkolenie?

Podczas kursu programowania zapoznasz się z najpopularniejszymi technologiami takimi jak JavaScript, TypeScript i Framework Angular, dzięki znajomości których i wsparciu Mentorów stworzysz samodzielnie zaawansowane aplikacje internetowe. Kurs programowania podzielony jest na 3 moduły, a każdy z nich trwa 2 miesiące. Zapoznasz się nie tylko z najnowszymi technologiami. Staramy się przekazywać każdemu z naszych studentów niezależne podejście do rozwiązywania problemów, uzupełnione miękkimi umiejętnościami niezbędnymi w pracy programisty. Pomożemy Ci w rozwinięciu takich zdolności jak: umiejętność prezentacji, zarządzania czasem, pracy zespołowej i zarządzania konfliktami. W Codecool przede wszystkim nauczysz się, jak skutecznie się uczyć.

Cena szkolenia bez rabatu:

OPCJA 1: Płatność w ratach 1 rata - 3 500 zł + 10 rat x 700 zł Koszt kursu = 10 500 zł

OPCJA 2: Płatność z góry 1 wpłata w wysokości - 9 500 zł (cena promocyjna dla pierwszej grupy) Koszt kursu = 9 500 zł

Trenerzy

Adrian Widłak

Jako mentor chcę wykorzystać swoje możliwości i doświadczenie dydaktyczne w przekazywaniu wiedzy na rzecz rozwoju umiejętności programistycznych studentów i ich przyszłej kariery. Posiadam blisko pięcioletnie doświadczenie komercyjne w programowaniu full-stack w technologiach takich jak Javascript, TypeScript, Angular, PHP i C #, Java, Python, git, SQL. Pracowałem m.in. przy projekcie aplikacji systemu tłumaczeń popularnej gry eTabu, systemie zarządzającym procesem video dla telewizji komercyjnej ITV jak i wielu innych mniejszych projektach, w tym dla klientów indywidualnych. W trakcie mojej kariery programistycznej zgłębiłem technologię programowania takie jak JavaScript, Typescript i framework Angular, ponieważ możliwości jakie dają pozwalają wdrażać i tworzyć pomysły, które tkwią w mojej głowie.

Adam Romanowski

Programista-mentor, przedsiębiorca. Karierę w branży IT rozpoczynał od szkoły programowania, zdobywając wiedzę i umiejętności full stack developera. Następnie pracował w międzynarodowej firmie TVT LIMITED SP Z O. O., realizując projekty w oparciu o technologie front-end oraz metodyki zwinne Agile, w szczególności SCRUM. Obecnie mentor programowania w firmie Codecool Poland. Prowadził liczne warsztaty i prelekcje z zakresu kompleksowego projektowania i tworzenia aplikacji internetowych. W trakcie pandemii COVID-19 pomyślnie przeniósł system nauczania w tryb zdalny. Prywatnie pasjonat muzyki, gier planszowych i sportu.

Program

 • I moduł - Podstawy programowania
  W trakcie pierwszych tygodni w Codecool poznasz podstawy programowania, nauczysz się myślenia algorytmicznego oraz jak skutecznie znaleźć w sieci odpowiedzi na Twoje programistyczne problemy. Wykorzystując tą wiedzę zaprogramujesz samodzielnie serwer (node.js) oraz nauczysz się pracy z repozytorium GIT.

  Technologie: GIT, JavaScript, Node.js, Linux
  Inne umiejętności: Podstawy metodologii Scrum i Agile, Debugging, podstawy HTTP
  Rezultat: Dzięki nabytej wiedzy dowiesz się w jaki sposób komunikować się pomiędzy interfejsami aplikacji programistycznych dostarczających danych.

 • II moduł - Tworzenie stron i aplikacji internetowych
  W drugim module nauczysz się tworzyć dynamiczne aplikacje internetowe z wykorzystaniem technologii frontendowych. Dowiesz się w jaki sposób zaprojektować prototyp responsywnej aplikacji, a następnie wcielić go w życie. Ponadto, wejdziesz w świat OOP czyli programowania obiektowego.

  Technologie: JavaScript, Typescript, CSS, formularze HTML, edytowanie elementów HTML za pomocą kodu
  Inne umiejętności: Tworzenie struktury aplikacji na telefon i komputer. Podstawy projektowania interfejsu użytkownika czyli UI i UX.
  Rezultat: Będziesz potrafił/a zaprogramować kompleksową stronę internetową łącząc umiejętności zdobyte w I i II module.

 • III moduł - Framework Angular
  W trzecim module nauczysz się jak ułatwić sobie pracę w tworzeniu złożonej aplikacji za pomocą frameworka Angular. Dowiesz się jak pracować z bibliotekami, pracować z złożoną architekturą dużej aplikacji i stworzyć końcowy projekt - pełną, funkcjonalną aplikację webową.

  Technologie: Javascript, framework Angular, TypeScript
  Inne umiejętności: Testy jednostkowe, SCSS
  Rezultat: Będziesz w stanie stworzyć solidną aplikację internetową opartą na najpopularniejszym frameworku i zbudować pełne projektów portfolio, które pozwoli Ci znaleźć pracę w zawodzie programisty Frontend.

Podobne szkolenia

Nie ma tu szkolenia dla Ciebie?
Napisz czego szukasz!