Warsztat #418 Unit Testing in React Application

79.0 PLN

Warsztat #418 Unit Testing in React Application

27.09.2020
Tryb zdalny
dzień
Programista/Architekt

Opis szkolenia

Podsumowanie: Warsztat odbywa się w formie zdalnej za pośrednictwem platformy/komunikatora online, z wykorzystaniem dźwięku, obrazu z kamery, udostępniania ekranu komputera prowadzącego i uczestników.

Czego się nauczysz?

  • Warsztat podczas którego uczestnik przejdzie przez zagadnienie tworzenia testów jednostkowych w aplikacjach opartych o ekosystem React / Redux. Warsztat będzie się składał z kilku modułów praktycznych, poprzedzonych przygotowaniem teoretycznym a zakończonym omówieniem idealnego rozwiązania.

Dla kogo jest warsztat?

  • Warsztat jest skierowany dla osób znających podstawy React JS oraz ES6, chcących poznać techniki testowania jednostkowego w aplikacjach opartych o React / Redux.

Podczas warsztatu uczestnicy korzystają z własnych komputerów.

alt

Agenda:

  1. Wprowadzenie do testowania jednostkowego
  2. Testowanie komponentów React
  3. Testowanie reducerów Redux
  4. Podejście TDD

Dodatkowe informacje: Liczba miejsc ograniczona! Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia w przypadku niezgłoszenia się minimalnej liczby uczestników.

Zakupione certyfikaty zostaną przesłane uczestnikom w formie elektoronicznej po warsztacie. Jeśli chcesz otrzymać zakupiony certyfikat w formie papierowej, zgłoś to mailowo na adres kontakt@stacja.it.

Podobne szkolenia