Warsztat #407 React Hooks - podstawy i techniki zaawansowane

79 PLN

Warsztat #407 React Hooks - podstawy i techniki zaawansowane

23.08.2020
Tryb zdalny
dzień
Programista/Architekt

Opis szkolenia

Podsumowanie: Warsztat odbywa się w formie zdalnej za pośrednictwem platformy/komunikatora online, z wykorzystaniem dźwięku, obrazu z kamery, udostępniania ekranu komputera prowadzącego i uczestników.

React to jeden z najpopularniejszych obecnie bibliotek JavaScript stworzona przez Facebook’a w celu tworzenia dynamicznych interfejsów użytkownika. React oparty o ideę tworzenia aplikacji z mniejszych komponentów okazuje się też świetnym narzędziem do pracy również nad mniejszymi aplikacjami czyniąc je prostymi w testowaniu, rozwijaniu i późniejszym utrzymaniu. Warsztat będzie oparty na poznaniu hooków i zaawansowanej pracy z komponentami funkcyjnymi.

Dla kogo jest ten warsztat? - Warsztat jest przeznaczony na osób znających podstawy JavaScript. Mile widziana podstawowa znajomość React.

Podczas warsztatu uczestnicy korzystają z własnych komputerów.

Agenda: 1. Wstęp do React i komponentów funkcyjnych. 1. Zarządzanie stanem w komponentach funkcyjnych - hook useState 1. Obsługa side-effectów w komponentach funkcyjnych - hook useEffect 1. Tworzenie custom hooks 1. Obsługa stanu przy użycia hooka useReducer 1. Użycie hook’a useRef 1. Optymalizacja aplikacji przy użyciu hooków useMemo / useCallback

Dodatkowe informacje: Liczba miejsc ograniczona! Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia w przypadku niezgłoszenia się minimalnej liczby uczestników.

Zakupione certyfikaty zostaną przesłane uczestnikom w formie elektoronicznej po warsztacie oraz za pośrednictwem firmy kurierskiej w momencie poprawy sytuacji wywołanej epidemią koronawirusa.

Podobne szkolenia