Warsztat #396 Zaawansowane aspekty modelowania taktycznego w DDD

  • 25.07.2020
  • Tryb zdalny
  • dzień
  • 79 PLN
Typ szkolenia
Warsztat - Krótsze praktyczne ćwiczenia w większych grupach

Tryb szkolenia
  • W ciągu dnia

Adresaci szkolenia
  • Programista/Architekt

Opis szkolenia

Podsumowanie: Warsztat odbywa się w formie zdalnej za pośrednictwem platformy/komunikatora online, z wykorzystaniem dźwięku, obrazu z kamery, udostępniania ekranu komputera prowadzącego i uczestników.

Warsztat przeznaczony dla zaawansowanych programistów (5+ lat), którzy są zainteresowani technikami modelowania taktycznego w DDD. W trakcie warsztatów przeanalizujemy i wymodelujemy kilka przykładów złożonych domen na podstawie realnych przypadków użycia.

Czego się nauczysz? - Na warsztacie poznasz techniki modelowania najważniejszych building blocków w DDD. Dowiesz się także, jakie problemy wiążą się z modelowaniem naiwnym i w jaki sposób znaleźć właściwe granice agregatów.

Dla kogo jest ten warsztat? - Uczestnicy powinni posiadać przynajmniej podstawową wiedzą na temat DDD. Podczas warsztatu będziemy poruszać zaawansowane tematy modelowania, zapraszamy więc przede wszystkim zaawansowanych programistów, architektów i project managerów.

Podczas warsztatu uczestnicy korzystają z własnych komputerów.

Agenda: 1. Agregaty - przykłady modelowania 1. Serwisy domenowe 1. Polityki 1. Supple design 1. Fabryki 1. Eventy domenowe i integracyjne 1. Event sourcing 1. Persystencja w kontekście DDD

Dodatkowe informacje: Liczba miejsc ograniczona! Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia w przypadku niezgłoszenia się minimalnej liczby uczestników.

Zakupione certyfikaty zostaną przesłane uczestnikom w formie elektoronicznej po warsztacie oraz za pośrednictwem firmy kurierskiej w momencie poprawy sytuacji wywołanej epidemią koronawirusa.


Zapisz się na kurs
Organizator szkolenia - StacjaIT - skontaktuje się z tobą w celu dokończenia procesu rejestracji