Warsztat #394 Rozwijanie przez delegowanie

 • 18.07.2020
 • Tryb zdalny
 • dzień
 • 79 PLN
Typ szkolenia
Warsztat - Krótsze praktyczne ćwiczenia w większych grupach

Tryb szkolenia
 • W ciągu dnia

Adresaci szkolenia
 • Programista/Architekt

Opis szkolenia

Podsumowanie: Warsztat odbywa się w formie zdalnej za pośrednictwem platformy/komunikatora online, z wykorzystaniem dźwięku, obrazu z kamery, udostępniania ekranu komputera prowadzącego i uczestników.

O czym będzie warsztat?

Z rozwijającym delegowaniem bywa czasami jak z jednorożcem… wszyscy już powiedzieli o nim wszystko, ale nikt go nie widział. Podczas warsztatu podzielę się dobrymi praktykami, które stosunkowo łatwo wdrożyć w życie, by rozwijać siebie i innych. Będzie czas na dyskusję, pracę w podgrupach i dzielenie się swoim doświadczeniem.

Dla kogo jest ten warsztat?

Warsztat przeznaczony jest dla menedżerów oraz specjalistów, którzy chcą podnieść własną efektywność i jakość współpracy ze swoimi zespołami oraz wspierać członków zespołu w rozwoju, a także dla wszystkich, którzy czują, że mają już za dużo i potrzebują zrobić krok na przód.

Czego się nauczysz?

Podczas warsztatu dowiesz się co, komu, kiedy i jak delegować oraz jak ustalić warunki współpracy, zakres odpowiedzialności i kryteria realizacji. Ponadto – jak dzięki delegowaniu rozwijać siebie i innych.

Wymagania wstępne

Jeżeli nie zarządzasz pracą zespołu i jeszcze nie masz co delegować – również zapraszam. Warszat jest pomyślany tak, aby skorzystały z niego osoby z różnym doświadczeniem i by uwzględnić różne punkty widzenia.

Agenda:

 1. Fundamenty delegowania
  1. Delegowanie – teoria, a rzeczywistość
  2. Zanim zdelegujesz – 4 kluczowe pytania Bryana Tracy’ego
  3. Etapy rozwoju pracownika w oparciu o koncepcję przywództwa sytuacyjnego Kena Blancharda
  4. Co, komu i kiedy delegujemy?
  5. Style delegowania
  6. 6 kroków efektywnego delegowania
 2. Management 3.0
  1. 7 poziomów delegowania
  2. Delegation Poker
  3. Delegation Board

Dodatkowe informacje: Liczba miejsc ograniczona! Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia w przypadku niezgłoszenia się minimalnej liczby uczestników.

Zakupione certyfikaty zostaną przesłane uczestnikom w formie elektoronicznej po warsztacie oraz za pośrednictwem firmy kurierskiej w momencie poprawy sytuacji wywołanej epidemią koronawirusa.


Zapisz się na kurs
Organizator szkolenia - StacjaIT - skontaktuje się z tobą w celu dokończenia procesu rejestracji