Python od podstaw wieczorowo - Poznań

  • 07.10.2019
  • Poznań
  • 20 dni
  • 3650 PLN 3550 PLN
Typ szkolenia
Szkolenie - Dłuższe i dogłębne szkolenie. Zwykle w małych grupach.

Tryb szkolenia
  • Wieczorowe

Adresaci szkolenia
  • Początkujący

Opis szkolenia

Python jest jak jazda samochodem z automatyczną skrzynią biegów:

nauka szybko przynosi efekty, a Ty nie musisz przejmować się zbytnio, co jest pod maską.

Składnia Pythona została tak przemyślana, aby była przystępna dla początkujących i jak najbardziej przypominała język angielski. Czytelność, uniwersalność i możliwość szybkiego osiągnięcia pożądanych efektów sprawiły, że jest jednym z najbardziej popularnych języków. Zapotrzebowanie na programistów Python rośnie wraz z dynamicznym rozwojem uczenia maszynowego i data science.

Zobacz, z jakich programów możesz skorzystać, aby sfinansować ten kurs >>>

72h

Praktycznych zajęć

120h

pracy z kodem

Platforma

z zadaniami online

Certyfikat

ukończenia kursu

Jak przebiega ten kurs?

Kurs Pythona obejmuje:

72 godziny zajęć, w tym:

  • 45h zajęć warsztatowo-wykładowych z trenerką w poniedziałki i środy, od 17:00 do 20:00
  • 3x8h hackathonów

48 godzin samodzielnej nauki

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla osób które chciałyby nauczyć się programowania w języku Python i nigdy nie miały do czynienia z programowaniem lub znają podstawy programowania w innym języku. Jeśli chcesz szybko nauczyć się programowania i już tworzyć swoje pierwsze strony internetowe, Python jest właśnie dla Ciebie!

Co musisz wiedzieć?

Kurs jest całkowicie od podstaw, więc nie musisz mieć żadnej wiedzy ani umiejętności z zakresu programowania czy testowania.

Czego się nauczysz?

  • Podstaw programowania w języku Python.
  • Pracy z narzędziami ułatwiającymi pisanie programów.
  • Debugowania (poszukiwania i rozwiązywania problemów) aplikacji.
  • Pracy z dokumentacją.
  • Wybranych elementów standardowej biblioteki Pythona.

Dlaczego warto uczyć się Pythona od podstaw właśnie z CODE:ME?

  • Dogodne finansowanie: wszystkie nasze kursy można sfinansować w ramach programów: Inwestuj w Rozwój, KFS lub Open; w połączeniu z naszymi promocjami, cena kursu może być niższa nawet o 1/3! Zobacz szczegóły >>>
  • Jakość gwarantowana przez akredytację Kuratorium Oświaty,
  • Odpowiadamy na zapotrzebowanie rynku dzięki kontaktom z potencjalnymi pracodawcami,
  • Nie musisz porzucać swojego życia: nasze zajęcia odbywają się w dogodnych terminach – wieczorami i w weekendy,
  • Metody nauki dostosowane do rynku pracy: połączenie grupowych warsztatów i samodzielnego rozwiązywania zadań przygotuje Cię zarówno do pracy zespołowej, jak i indywidualnej,
  • Twoim trenerem będzie praktyk z wieloletnim doświadczeniem.

Z Bulldogjob oszczędzasz 100 PLN
Organizator szkolenia - CODE:ME - skontaktuje się z tobą w celu dokończenia procesu rejestracji