Warsztat #301 Tworzenie gier komputerowych

 • 25.08.2019
 • Warszawa
 • dzień
 • 79 PLN
Typ szkolenia
Warsztat - Krótsze praktyczne ćwiczenia w większych grupach

Tryb szkolenia
 • W ciągu dnia

Adresaci szkolenia
 • Programista/Architekt

Opis szkolenia

Podsumowanie:

Interesujesz się grami komputerowymi? Spędzasz całe noce grając w Fortnite, League of Legends czy Counter Strike: GO? Wiele razy zastanawiałeś się jak wygląda proces tworzenia gier? Podczas tych warsztatów w ciągu 8 godzin stworzysz grę komputerową na podstawie własnego pomysłu!

Rynek gier komputerowych jest jednym z najprężniej rozwijających się mediów rozrywkowych, który w roku 2018 został wyceniony na 135 mld dolarów poprawiając swój wynik z poprzedniego roku o 11%. Zainteresowanie grami niepowstrzymanie wzrasta, zasypując nas codziennie setkami nowych tytułów wydanych zarówno na platformy komputerowe, konsolowe i mobilne, między innymi przez nieustannie zmniejszający się próg wejścia do tworzenia gier komputerowych przez popularyzację tak zwanych silników do gier.

Czego się nauczysz?

Podczas tych warsztatów: - Odkryjesz niuanse rynku gier komputerowych, - Poznasz stanowiska jakie występują przy tworzeniu gier, - Dowiesz się jak wygląda proces tworzenia gier, - Poznasz jeden z najbardziej popularnych silników do tworzenia gier - Unity, - Stworzysz własną grę komputerową!

Dla kogo jest ten warsztat?

Szkolenie jest kierowane do osób interesujących się zagadnieniami tworzenia gier komputerowych oraz osób które chciałyby stworzyć własną grę komputerową. Jeśli interesują Cię gry, zastanawiasz się co sprawia, że ludzik na ekranie skacze jak wciskamy spację, a piłka stacza się po skale jakby działała na nią prawdziwa fizyka, to jest to szkolenie właśnie dla Ciebie!

Wymagania

 • Podstawowa znajomość języka C#,
 • Zainstalowane Microsoft Visual Studio,
 • Zainstalowany silnik Unity.

Podczas warsztatu zapewniamy dostęp do kawy, herbaty, wody. W porze obiadowej zapewniamy pizzę w wersji mięsnej lub wegetariańskiej. W trakcie zajęć uczestnicy korzystają z własnych laptopów.

Agenda:

 1. Analiza rynku gier komputerowych,
 2. Teoria tworzenia gier,
 3. Wprowadzenie do silnika Unity,
 4. Projektowanie gry komputerowej,
 5. Dystrybucja gry.

Dodatkowe informacje: Liczba miejsc ograniczona. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatu.


Zapisz się na kurs
Organizator szkolenia - StacjaIT - skontaktuje się z tobą w celu dokończenia procesu rejestracji