Solvbot

Solvbot

4.2 (1 reviews)

Kraków
20

  Firma

  O firmie: 

  Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się startupem. Oferujemy możliwości rozwoju i kształtowania branży LegalTech w Polsce i na świecie. Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy rozwiązania, które realnie zmieniają oblicze pracy pracowników, umożliwiając im skuteczniejsze, efektywniejsze i bardziej innowacyjne realizowanie zadań.  

  Cenimy kreatywność, otwartość na zmiany i zaangażowanie. Solvbot tworzy przestrzeń do nauki, rozwijania swoich umiejętności i realizowania ciekawych projektów. Wierzymy, że najlepsze pomysły pochodzą od zadowolonego i zaangażowanego zespołu, dlatego stawiamy na rozwój i wspieramy każdego w dążeniu do osiągnięcia swoich celów zawodowych. Dołączając do nas, będziesz częścią zespołu tworzącego innowacyjne projekty, które zmieniają branżę prawniczą. 

  Tworzony przez nas system Infino Legal zdobył przez ostatnie lata zaufanie setek klientów w Polsce, co daje nam realną stabilność. Dzięki wsparciu inwestorów w najbliższych miesiącach planujemy ekspansję na rynki zagraniczne.  

  O projektach: 

  Infino Legal (dawniej Solvbot) to nasz flagowy system rozwijany w zgodzie z najnowszymi trendami technologicznymi.  Nasze rozwiązania pozwalają na automatyzację zadań, optymalizację procesów, wspierają proces zarządzania zespołem oraz umożliwiają dostęp do zaawansowanej analizy danych. Dzięki temu nasi Klienci oszczędzają czas, zwiększają efektywność pracy i jakość obsługi klienta. Infino Legal jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne narzędzia w obszarze prawniczym, przyczyniają się do zmiany oblicza pracy w kancelariach. 

  Nasze oprogramowanie SaaS zbudowane zostało na back-endzie w Django i front-endzie z React JS (REST API). 

  Nasza misja: 

  Naszą misją jest stworzenie zaawansowanej platformy technologicznej, która pozwoli prawnikom skupić się na efektywnej współpracy z przedsiębiorcami, eliminując konieczność wykonywania manualnych czynności, obliczeń i dokumentacji. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Legal Tech, Solvbot dąży do usprawnienia pracy w kancelariach prawnych, zapewniając automatyzację rutynowych zadań i optymalizację procesów. Wkrótce Solvbot planuje wejście na rynki zagraniczne, aby dostarczyć swoje rozwiązania prawnikom na całym świecie. 

  Nasza wizja:

  Chcemy stworzyć przewagę technologiczną, która pozwoli na szybkie i sprawne postępowania gospodarcze oraz usprawnioną współpracę między prawnikami a przedsiębiorcami. Dążymy do zapewnienia zwiększenia efektywności i optymalizacji procesów prawnych, umożliwiając prawnikom i przedsiębiorcom skupienie się na istotnych aspektach biznesowych.  

  Opinie o Solvbot (0)

  Dodaj opinię

  Stos technologiczny

  PythonDjangoDRFPostgreSQLJavaScriptReact.js

  Benefity

  Pakiety i dofinansowania

  • Pakiet medyczny
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
  • Pakiet sportowy
  • Premie

  Pakiet relokacyjny

  • Otwartość na pracowników z Ukrainy

  Udogodnienia w biurze

  • Gorące napoje
  • Imprezy integracyjne