Faktoria

Faktoria

Warszawa
120

Firma

O nas:

Faktoria to część Grupy Kapitałowej Nest Bank i jednocześnie nowoczesny Fintech z siedzibą w Warszawie, specjalizujący się w usługach finansowych z zakresu płatności odroczonych. 

Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia przy wsparciu najnowszych technologii i trendów IT, od ponad 5 lat (z powodzeniem!) rozwijamy nasz wachlarz produktów oferujących wsparcie finansowe dla polskich przedsiębiorców.

Jako zespół, jesteśmy zgraną grupą ponad 120 pasjonatów swojej branży i niezmiennie, niemal wykładniczo rośniemy w siłę tworząc nowe rozwiązania dla naszych Klientów i Partnerów biznesowych. 

 Dlaczego warto do nas dołączyć? 

Co prawda nie mamy owocowych czwartków, ale mamy coś lepszego! 

Po pierwsze: wszystko czego potrzebujesz do pracy we wspaniałej atmosferze, bo wierzymy w to, że to nieowocowe czwartki sprawią, że będzie Ci z nami dobrze, ale właśnie nieprzeciętni ludzie, którzy dają nam codziennie siłę do działania.
Po drugie: praca z nami to możliwość tworzenia i ulepszania naszego nowego produktu (SPINGO), który zadebiutował na rynku z początkiem grudnia, a pierwsze sukcesy ma już dawno za sobą!
Po trzecie: pracujemy hybrydowo, więc możesz dostosować swoją obecność w biurze do własnych potrzeb.
Po czwarte: oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, benefity pozapłacowe oraz krótszą pracę w każdy piątek.
Po piąte: Jeśli udało Ci się dotrzeć do tego punktu, to dobry moment aby się z nami skontaktować i dowiedzieć się jeszcze więcej! 

Stos technologiczny

.netC#MicrosoftAzureAPIfintechMySQLcloudMVC

Opinie o Faktoria (0)