summ-it

summ-it

2 lokalizacje
40-50

Firma

Firma summ-it® istnieje na rynku od 2011 roku, a koronnym elementem oferty jest integracja systemów oraz profesjonalne zarządzanie danymi. W skład wiodących usług firmy zalicza się zarządzania systemami baz danych Microsoft SQL Server oraz Oracle.

Od roku 2012 summ-it jest partnerem Microsoft, a od 2015 roku partnerem Oracle.

Otrzymaliśmy również certyfikaty ISO 27001 oraz ISO 9001 potwierdzające, że jakość i bezpieczeństwo danych jest dla nas priorytetem i zasadą według której działamy każdego dnia wykonując naszą pracę.

Usługi realizujemy w oparciu o najlepsze praktyki ITIL® oraz metodykę zarządzania projektami PMI®, PMBoK®. W obydwu przypadkach nasi pracownicy posiadają certyfikacje. Od początku swojej działalności summ-it opiera swoje działania o metodyki projektowe oraz Lean. 

W konsekwencji wszelkie projekty wykonywane przez naszą firmę są zoptymalizowane i wysokiej jakości. Wiedzą i doświadczeniem z tego obszaru dzielimy się również z naszymi klientami.

O nas

Zespół summ-it to ludzie z pasją i doświadczeniem. Podążając za naszą misją dostarczamy rozwiązania w obszarach baz danych oraz aplikacji internetowych. Nasi eksperci zdobywali doświadczenia w międzynarodowych koncernach, zarządzając środowiskami dużej skali. Priorytetem w naszych usługach jest budowanie zaufania, a poprzez transparentność oraz wiedzę i doświadczenie, bazy danych naszych klientów są zawsze w dobrych rękach.

Nasze wartości

Wszystkim działaniom w naszej firmie przyświecają trzy złote zasady, które łączą w sobie indywidualizm każdego z nas z profesjonalizmem potrzebnym w pracy zespołowej, aby współpraca przebiegała jak najlepiej.

Za wartości priorytetowe w naszej firmie uznane zostały:

* Odpowiedzialność za powierzone zadania

* Transparentność

* Rozwój własny

Stos technologiczny

SQL ServerOracleMicrosoft AzureBig Data.NET

Opinie o summ-it (0)