INTER-TEAM

INTER-TEAM

Warszawa
ponad 1500

Firma

Jesteśmy ogólnopolskim dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych oraz wyposażenia warsztatów. Ale to nie wszystko, czym się zajmujemy. Od ponad 30 lat kształtujemy rynek motoryzacji w Polsce i w całej Europie.

Dynamicznie się rozwijamy, testujemy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania dedykowane naszym klientom. Wchodzimy na nowe rynki, realizujemy fascynujące projekty z zakresu nowych technologii, IT, logistyki, marketingu i promocji.

Nasza sieć O.K. Serwis Warsztaty Godne Zaufania to odpowiedź na potrzeby dzisiejszego kierowcy. Stworzyliśmy nową markę, synonim wysokiej jakości napraw. Uczymy niezależne warsztaty podstaw marketingu i promocji, wspieramy je w pozyskiwaniu nowych klientów. Obecnie do sieci przynależy już blisko 200 warsztatów i ich liczba stale rośnie!

Akademia Techniczna Inter-Team to pierwsza w Polsce komórka firmy dystrybucyjnej oferująca klientom – pracownikom i właścicielom warsztatów samochodowych – profesjonalne szkolenia techniczne. Wysoki poziom merytoryczny szkoleń opracowanych przez trenerów Akademii, nowoczesne pomoce naukowe i bogate zaplecze warsztatowe sprawiają, że nasi klienci cenią sobie współpracę z nami, chętnie do nas wracają i polecają nasze usługi.

Sukces Inter-Team to sukces całego zespołu, który budują najlepsi specjaliści z różnych dziedzin. 

Dołącz do nas! Stawiamy na osoby ambitne, komunikatywne i chętnie do zdobywania wiedzy. Razem z nimi tworzymy firmę, która jest motorem napędowych rynku automotive w Polsce.

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą. Dlatego nawet jeśli nie masz bogatego doświadczenia lub chcesz zrozumieć funkcjonowanie zupełnie nowych obszarów rynku, wyślij do nas aplikację. Zapoznamy się z nią i kto wie, może okaże się, że idealnie odpowiadasz naszemu wyobrażeniu idealnego kandydata na dane stanowisko? 

Stos technologiczny

C#.NET CoreASP.NET

Opinie o INTER-TEAM (0)